Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Erik Kaliňák sa vo svojom videu na sociálnej sieti vyjadril k mediálnej vojne o RTVS, ktorú ovládli progresívci. Ale aj k tomu, že dostáva vyhrážky a nenávistné prejavy od hercov a tvorcov obsahu pre verejnoprávnu televíziu.

Začína mediálna vojna o RTVS. Túto inštitúciu, ako aj iné kompletne ovládli progresívni slniečkári, ktorým nezáleží na pluralite a na nestrannom a objektívnom spravodajstve. Dokonca je v poslednom čase vidieť aj to, že moderátori sa dopúšťajú väčších klamstiev ako opoziční politici. Nevadí im na tlačových besedách klamať o susednom štáte.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pozdrav pre progresívcov

Týmto pozdravujem Alžbetu Saloňovú, tvorkyňu online obsahuje pre RTVS, ktorá sa nehanbila v klube naziapať na chlapa s vedomím, že som to ja, že sme s otcom vykradli Slovensko, aby si najprv zistila, či som to skutočne JA a nie úplne cudzia osoba. Dokonca herec Ján Jackuliak si ma vyhľadal na Instagrame a napísal: „Nepraj si ma stretnúť!!! Čo si dovoľuješ, je cez a ja moji ľudia budeme bojovať za demokraciu. F*ck you.“

Mne je vaša novinársko-herecká nenávisť jedno, no odmietam, aby ste si frustráciu vybíjali na nevinných ľuďoch. Dokonca ste neobhájili svoje klamstvá a radšej sa idete sťažovať Česku, ako lovia na Slovensku Ficovi vlci.

A opäť sme tí zlí

Mediálna realita sa naplno oddelila od tej skutočnej. My zákonne naprávame verejnoprávnu televíziu, kde celé tri roky nebol povolený iný názor a čudejte sa svetu, sme podľa nich tí, čo búrajú ďalšiu hranicu civilizovanosti. Sranda, ale to, že poľský minister kultúry nabehol do verejnoprávnej televízie s políciou, prerušil vysielanie a vyviedol všetkých nepohodlných nominantov, to nebol problém. „Čo je dovolené bohovi nie je dovolené volovi“ na, čo sa vyjadril aj Šimečka alias „mončiči“ , ktorý povedal, že na nás bude opäť žalovať Európskej únií. Suverénna slovenská politika je predsa zakázaná. Nech si psy brešú, my pôjdeme ďalej.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d