Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

12. mája 2023 vydala Suverénna Medzinárodná Pokladnica M1 Príkaz na ZASTAVENIE ČINNOSTI BlacRock, Vanguard a ďalších 10 Medzinárodných Investičných Spoločností (Blackstone Group, Capital Group Companies, Fidelity Investments, FMR Co. Inc., Geode Capital Management, Charles Schwab Corporation, Northern Trust, Street Global Advisors, Temasek Holdings, Wellington Management Group).

Kvôli ich obludnej kriminálnej činnosti boli postavené mimo Boží KÓN a mimo zákon.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Všetkým 12-im spoločnostiam boli zrušené všetky finančné, majetkové a iné aktíva a bol im uložený zákaz akejkoľvek činnosti v celom Svete.

Zároveň boli Medzinárodnej Investičnej spoločnosti BlackRock Chase odoberané všetky práva na evidenciu, kontrolu a správu všetkých Svetových Finančných Bankových Aktív.

Úplní znenie PRÍKAZU M1 čítajte tu (SK)

20230512_CEASE-AND-DESIST-105_BLR_sk_Z

Originál dokument (ENG)

20230512_CEASDST_VANGUARD-106_eng

20230512_CEASDST_Temasek-Holdings-108_eng

20230512_CEASDST_STSTREET_GLOBAL-107_eng

20230512_CEASDST_Northern-114_eng

20230512_CEASDST_Geode-Capital-M-111_eng

20230512_CEASDST_FMR-Co-112_eng

20230512_CEASDST_Fidelity-116_eng

20230512_CEASDST_CharlesSchwab-109_eng

20230512_CEASDST_Capital-Group-110_eng

20230512_CEASDST_Black-Stone-117_eng

20230512_CEASE-AND-DESIST-105_BLR_eng

20230512_CEASDST_WELLINGTON-113_eng

Slovanské Noviny a Zlatá eRA

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.