Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Rezolúcia ITM1 021. Aktíva, ukradnuté Suverénovi rôznymi kriminálnymi spôsobmi, boli nezákonne odovzdané rôznym organizáciám a súkromným osobám.

V priebehu vyšetrovania vyšlo najavo, že zločineckí úradníci na najvyššej úrovni ZSSR, M.S. Gorbačov, spolu s Borisom Nikolajevičom Jeľcinom konali podľa zločineckého plánu olúpenia Suverénneho Štátu, Suverénneho Národa, Suverénnych Občanov Zväzu Sovietskych Socialistických Republík.

Medzinárodná Pokladňa M1:

Zbavuje  Právnej subjektivity a Vyhlasuje mimo zákona všetky Právne subjekty, vinné z tohto trestného činu.          

Rozhodla Vyhlásiť, Potvrdiť a Uznať za nezákonnú Belovežskú dohodu, ktorá bola vyhlásená 08. decembra 1991 B.N. Jeľcinom, L.M. Kravčukom, S.S. Šuškevičom. 

Odvolala Všetky Práva vlastníctva, riadenia, úschovy a spravovania Všetkých finančných a cenných aktív Suverénneho štátu Zväzu Sovietskych Socialistických Republík a Suverénneho Sovietskeho Národa, finančnému a bankovému úradníkovi, Viktorovi Vladimirovičovi Geraščenkovi, všetkým splnomocneným a nesplnomocneným strážcom, držiteľom, správcom a nezákonným vlastníkom.

Právo Vlastnenia, Riadenia, Spravovania a Úschovy všetkých cenných a finančných aktív ZSSR, a zisk z týchto aktív, má Štátna Pokladňa Zväzu Sovietskych Socialistických Republík, v osobe Medzinárodnej Pokladne M1, na čele s Generálnym tajomníkom a Hlavným Pokladníkom Medzinárodnej Pokladne M1, Jeho Veličenstvom Alexandrom Nikolajevičom Paramonovom.  

Rezolúcie Medzinárodnej Pokladne M1 od č. 1 až č. 21 čítajte exkluzívne len na Zlatej éRE a Slovanských Novinách.

Rezolucia-021_SK

https://t.me/zlataera

https://slovanskenoviny.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: