Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť ten obraz, dovoliť sebe samému vojsť do obrazu, aby sme porozumeli ako máme reagovať. Sme predsa ľudia, Každý z nás je Čelovek – ČeLo na vek, máme obrazné myslenie, máme logické myslenie, matematické myslenie, máme schopnosť tvoriť, všetko je to v symbióze, narozdiel od niektorých iných… neľudí. Preto treba vojsť do obrazu a obraz pochopiť, vyjasniť, rozjasniť, aby sa nám rozjasnilo.Rozjasniť treba. Napríklad existuje také slovo, na ktoré sa orientujú všetci, vrátane Ničiteľov, oni tiež o ňom hovoria, aj keď ho nedodržujú, aj Tvoritelia o ňom hovoria, no tí ho dodržujú, lebo chápu, že na ňom je postavené všetko, a to slovo je právo, ako nám ho predkovia odkázali. A aké je základné právo? Teraz právo podelili na Rímske právo, Morské právo, právo Kontinentálne, povymýšľali si kadejaké práva… Takže, začali deliť právo, ale ako ho vlastne možno rozdeliť? Keď rozdelíš právo, hneď je u jedného také právo, u druhého onaké, a už je to tu – kto pravdu má, kto pravdu nemá, dokazuj. To sa urobilo naschvál.

Musím povedať, že je iba jedno právo, ono bolo, je a bude a je to právo Historické. Historické právo je večný prúd PRAVI a úplne nezmyselnými bodkami, malinkými fragmentami sú tí, ktorí začali toto právo deliť na Rímske právo, Admirálske právo – je jasné, že Admirálske právo je pirátske právo, že nie je previazané s poňatím práva kontinentálneho, s právom obyvateľov zeme, chlebodárcov, hospodárov, členov rodových občín. Ich zaujíma iba jedno, prísť, dobiť, vykradnúť, kolonizovať a vyberať dane. Takých koloniálnych štátov je v Európe viac, než dosť, to je historický fakt, o ktorom vedia všetci. Po tejto ceste sa vydalo viacero štátov, je to ľahšia cesta zabezpečenia sa… doteraz majú svoje kolónie, neoficiálne. No taká je u nich priorita. Priživovať sa. Parazitovať.

Admirálske právo porodilo demokraciu, Lenže ja vždy ľuďom  hovorím, ľudia sú Moc, Národ to je Moc. To je jediná Moc – Národ. A všetci ostatní prezidenti, králi, to sú iba predstavitelia moci, a keď ich nazývame mocou, iba sami seba staviame do nepríjemnej situácie a Vesmír nám nerozumie, keď sa tak správame. Nemali by sme to robiť. Nemali by sme sa zbavovať Moci a dávať ju – delegovať ju na prezidenta, či vládu. Oni sú iba vykonávatelia a reprezentanti Moci – služobníci Moci. Oni ju nemajú čo mať. A ani by ich to nemalo napadnúť, že ju majú! Čiže u týchto sa zrodila demokracia. Ona sa nezrodila, ale oni ju vytvorili. 

Čo je to demokracia? To je najhoršie štádium feudalizmu, najhoršie štádium. Pretože z tribún títo dosadení rezidenti po celom svete hovoria, že demokracia je moc národa, klamú! A zaplatení politici a politológovia pokračujú a premývajú mozgy Národu. To je umelá industria, je to biznis, je to platené divadlo politikov, je to obyčajné kino. A predstavitelia Moci sú herci. Aby Národ pozeral, ako tam niekto bojuje za práva ľudí, za niečo jeden, za iné niečo druhý…

Nikto za nič nebojuje, už dávno je to kino pre Národ. Biznis, ktorý je bez nás, všetko je to bez národa, bez nás. A tu, práve tu treba rozumieť veciam a byť vedomý, vediaci, vzdelaný, treba chápať čo sa deje. Treba chápať, kto je MOC.


His Majesty Alexander

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

žijeme vedome?

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.