Slovanské Noviny

7. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Zámerom tohoto článku je určitým spôsobom zosumarizovať „pandémiu COVID“ a prípadné „ďalšie ohrozenia súčasnosti“. K tej pandémii sa dostaneme až o chvíľu. 

Naši „politici“ a naše „médiá“ sa pomerne trvale stavajú do polohy, že predtým – za tzv. komunizmu – sme žili pod stálym tlakom nezmyselnej ideológie, ktorá prekrúcala pohľad na svet, tlačila do nás ideológiu, a neprestajne nám klamala. A teraz sme sa – vďaka nimi zabezpečenej demokracii – od toho oslobodili, a máme tú demokraciu, a teda všetko čo nám tí politici a médiá v súčasnosti podávajú, je pravda.

Nesmejte sa, to uvádzam len ako podklad pre popis čo tu máme naozaj, a čo nie naozaj, a čo všetko z toho pre nás vyplýva. S tým stručným popisom komunizmu sa snáď dá súhlasiť. Ale hneď na rovinu poviem, že v rámci informácií z mnohých oblastí, tých dôležitých, sa nezmenilo vôbec nič – klame sa úplne rovnako, a s rovnakým cieľom manipulácie. A aj čosi ako „ospravedlnenie toho“, také nevyslovené, pod čiarou, je to isté: „Predsa všetko robíme spolu s našími zahraničnými politickými partnermi, s ktorými máme rôzne zmluvy a spoločné záujmy a ciele, a musíme ich rešpektovať“. To jest – nevyslovený stav je: my neklameme primárne, všetko to preberáme od partnerov. Príslovie „kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť“ zatiaľ ostáva, uvidíme ďalej. Ale musíme skúsiť poučiť sa, ale aj brániť sa.

Sme členmi NATO, a momentálne nás náš „vodca“ – USA, spolu s veľkým počtom ľudí pôsobiacich v politike – tlačí smerom, ktorý definuje – teoreticky – akoby – nejaký ich štátny aparát. Ten ale snáď nemá nejakú explicitnú ideologickú zložku, to sme predsa mali za komunizmu. V skutočnosti ale to smerovanie (štátu) definujú oligarchovia, nie ten (iba!) teoreticky demokratický mechanizmus štátu. Čiže prešli sme od ideologického mechanizmu na mechanizmus súkromných záujmov značne malej menšiny ľudí – možno to bolo postupne vo viacerých krokoch, ale v takom stave teraz sme. Teda – neklame sa podľa „nejakej ideológie“, ale bola nahradená „príkazmi od vládnúcich oligarchov“ – vystihuje sa to príslovím „z blata do kaluže“, pritom asi ani jedno nie je výrazne lepšie/horšie a ťažko sa to vôbec posudzuje, stav je „zahmlený“.

Len si zrekapitulujme, kto a ako vyvolal významný moment, ktorý bol narafičený na ďalší stupeň oslabenia zvyškov demokratických systémov – teda tú pandémiu COVID/vakcíny. Bola to takzvaná Udalosť 201 – Event 201 : V Októbri 2019, Johns Hopkins Centrum pre Bezpečnosť Zdraviahosťovalo stolné cvičenie pandémie nazvané Udalosť 201 – Event 201 s partnermi Svetové Ekonomické Fórum a Nadácia Bill & Melinda Gates. Môže tento vyššie uvedený akoby samozvaný „Svetový Parlamentný Útvar“ zorganizovať pandémiu infekcie COVIDu a následnej vakcinácie? A aj ju realizovať, bez protestu z ktoréhokoľvek štátu, možno s výnimkou Indie? Odpovedám si sám – teoreticky nemôže! A ak to vykonal, mali by ostatné štáty pýtať úhradu spôsobených škôd. Ak na to nemá, to nás nemusí zaujímať, pretože naši občania to môžu pýtať of nášho štátu, ten musí ísť vyššie. Tak by to malo byť vo veci COVID – vakcíny, alebo – pre budúcnosť, viď ďalej.

A aby som zvýraznil vyššie naznačený jeden zo zrejmých cieľov pandémie: Máme si zvyknúť, zdá sa, že „útvary vyššej úrovne“, t.j. Európskej alebo svetovej – napr. WHO alebo EMA – musíme poslúchať. Takže: to určite nie je pravda. Po skúsenosti s „pandémiou“ COVID je jasné, že táto pandémia bola presne tým nástrojom na vyskúšanie tohto postupu, a zároveň ukážkovým buď podvodom, alebo zlyhaním. Obidve možnosti tie dve inštitúcie znemožňujú. Ešte poznámka – WHO a EMA neobviňujem z toho vypustenia vírusu, ale z postupov (ne)liečenia a nútenej vakcinácie.

Keďže je dnes jasný celý postup udalostí, od Udalosti 201 až po výrobu a vypustenie vírusu, a potom výrobu a nasadenie vakcín, a to všetko vlastne organizované firmami a osobami z oblasti „Zdravia“, máme „vzor pre budúcnosť“. To znamená, že je to presne naopak: Náklady majú štátom uhradiť firmy, ktoré na (vytvorení pandémie a) pandémii zarobili a/alebo sú aj inými spôsobmi zamočené v jej príprave.

Tá reťaz udalostí – a inštitúcií – je teda známa, a treba zakročiť kým pripravia ďalšiu pandémiu, prípadne niečo iné, aby sme tomu predišli. Teda praktické kroky by mohli byť napríklad – z hľadiska EÚ: EÚ zažaluje Pharma firmy z prípravy a zneužitia pandémie, ak Pharma firmy nebudú ochotné spolupracovať na „vyrovnaní“, ktoré by pozostávalo – napríklad – z nasledujúcich zložiek – od konca:

Phrma firmy zaplatia odškodné

– pozostalým za každé úmrtie na „vakcínu proti COVIDu“, alebo následky.

Konglomerát ktorý to všetko vymyslel a potom dal vytvoriť vírus COVID – John Hopkins Center, WEF, Bill and Melinda Gates Foundation, plus vláda USA, viď koniec, zaplatí odškodné, a to – pozostalým za každé úmrtie na ochorenie COVID, alebo následky.

Pharma firmy by sa mohli prípadne brániť zodpovednosti za tzv. „vakcíny“, ktorých zloženie oficiálne nezverejnili, ale tie už boli analyzované, a je teda známe, že obsahovali zdraviu škodlivé zložky, plus neobsahovali žiadnu vzorku vírusu, a teda nemohli u vakcinovaných vytvoriť žiadne protilátky, boli len neoprávnene (čo je vlastne podvod) vyhlásené za vakcíny, v skutočnosti nimi nie sú.

Navyše už dávnejšie uniklo, že tie dve základné „zložky celej akcie“ spolu predstavujú pokus o „zníženie počtu ľudí na Zemi“, čo prakticky znamená pokus o genocídu. Neviem si prakticky predstaviť akúkoľvek obranu z ich strany – na čom by ju mohli postaviť.

Ale ešte – ako hovoria v angličtine „the last but not least – nakoniec ale nie menej dôležité“: Tie „pokuty“ uvedené vyššie sú len časť; ešte je potrebný ďalší krok proti prípadným ďalším akciám tohto typu: Vzhľadom na rolu ktorú mali WHO a EMA v tejto pandémii, je nevyhnutné zrušiť ich pozície nadnárodných „riaditeľov zdravia/pandémií“, a to presne v súvislosti s následkami pandémie na obyvateľstvo, a celým jej priebehom. Môžu mať nanajvýš pozíciu poradných orgánov, napríklad „varovných“, ale nemôžu nič nariaďovať. Jedna pandémia stačila; ich zlyhanie – podľa počtu úmrtí – bolo priamo príkladné, priamo katastrofa. Navyše, ak to popíšeme jednou vetou: Povinné nasadenie neotestovaných vakcín, ktoré zabili množstvo ľudí, ako reakcia na „umelý vírus vyrobený v laboratóriu US Army vo Winnipegu, Kanada“, ktorý tiež zabil množstvo ľudí. A to sa naozaj stalo, predstavte si. Znie to absurdne, nie?

Neexistuje iná organizácia, ktorá by mohla byť za to zodpovedná, tak nech sa bráni, možno nám pod tlakom prezradí niečo čo sa ešte tají. A ešte raz by som pripomenul, že množstvo ľudí zomrelo následkom spomenutého zákazu nasadenia lieku Ivermectin, ktorý sa buď tiež udial pod dohľadom tejto inštitúcie, alebo ho ignorovala. Celý priebeh pandémie sa vlastne dá charakterizovať jednoducho: Bolo zakázané liečiť ochorenie COVID (zákaz dovozu Ivermectinu), aby sa čo najviac ľudí vakcinovalo, t.j. postup nebol zvolený v záujme ľudí, ale v záujme výrobcov vakcín!

A na záver len poznámku, že nie som celkom dôsledný: nespomenul som odškodné za značnú deštrukciu ekonomík väčšiny krajín a súvisiace dôsledky; to treba vidieť ako záložnú požiadavku. Ale ďalšími krokmi sa môžeme zaoberať neskôr.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: