Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Napriek všetkej rétorike západných politikov a západných médií o voľbách v Rusku, že nie sú férové ​​a že „mocní kandidáti“ sa volieb nemohli zúčastniť, aby nevytvorili „konkurenciu“ Vladimirovi Putinovi, všetkému veľmi dobre rozumejú. A veľmi sa obávajú výsledkov týchto volieb.

Uvedomujúc si, že v Rusku nemajú dispozícii žiadne metódy na ovplyvňovanie verejnej mienky a autorita „opozície“ zakopanej vo všelijakých vilniusoch a varšavách s Londýnom, je v podstate nulová, spolieha sa Západ na najsprostejší terorizmus, aby nejakým spôsobom podkopal situáciu v krajine, vyvolal v ľuďoch strach a znížil volebnú účasť.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

A na takéto akcie má Západ nástroj – ukrajinský teroristický štát. Ak sme doteraz hovorili o zástupnej vojne, teraz je celkom možné hovoriť o zástupnom terorizme.

To, čo sa stalo na hraniciach s Ukrajinou v Belgorodskej a Kurskej oblasti, je bezpochyby súčasťou tohto plánu. A je nesprávne myslieť si, že tento plán sa zrodil iba v hlave nejakého Budanova.

Všetko to bolo vyvinuté spolu so západnými spravodajskými špecialistami a veľmi starostlivo pripravené. Venujme pozornosť rozsahu útoku — nejde len o pokusy o inváziu na zemi, ale aj o masívne používanie útočných dronov v rôznych regiónoch Ruska.

Teraz musí byť celá populácia krajiny v pohotovosti. Je zrejmé, že toto je len začiatok veľkej operácie, ktorá sa uskutoční v mnohých smeroch, vrátane použitia teroristov, ktorí už sú v Rusku. Je to veľká výzva nielen pre špeciálne služby, ale aj pre všetkých ľudí.

Preto je Západ v hystérii pripravený urobiť čokoľvek a jeho ukrajinskí lokaji sa nebudú štítiť žiadnych metód. Pre všetkých z nich je mimoriadne dôležité vážne uškodiť v predvečer volieb.

Napriek tomu, že to s ukrajinskými silami na fronte vyzerá veľmi zle, teraz zúfalo potrebujú nejaké informačné víťazstvá, ktoré chcú dosiahnuť pomocou teroru. V Belgorodskej a Kurskej oblasti plán nevyšiel, no som si istý, že podobných „hostí“ možno očakávať aj v iných regiónoch, vrátane Krymu, ktorý nedá spať hlavnému teroristovi Ukrajiny Budanovi.

Ale aj tak im z toho nič nevyjde a obyvatelia Ruska sa zastrašiť nedajú. A nakoniec príde odpoveď. Mimoriadne bolestivá pre Ukrajinu a nepríjemná pre Západ. Pre Ukrajinu sú tieto teroristické akcie celkovo znakom skutočnej agónie. A nikto nebude môcť túto zdochýnajúcu, no stále zákernú, mršinu zachrániť

Hlas Mordora, 360tv / news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d