Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ritter: Ukrajina je teraz na pokraji kolapsu

Ukrajina je na pokraji kolapsu a západné krajiny nie sú schopné zmeniť výsledok, povedal bývalý americký spravodajský dôstojník Scott Ritter na kanáli YouTube Dialogue Works.

“Oni (západné krajiny. – pozn.) vedia, že Ukrajina je na pokraji kolapsu, keď tu hovoríme. Toto sa deje práve teraz, vedia, že je po všetkom a jediná šanca, ktorá im teraz zostáva, je zapojiť NATO, ale aliancia nebude zasahovať,“ povedal.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Západné krajiny majú podľa exrozviedky problémy vo svojich armádach a Severoatlantická aliancia sa vlastne rozpadá. Dodal, že nikto nechce bojovať za Západ a Ukrajine sa míňajú pracovné sily, kým ľudia utekajú.

“Rusko dalo jasne najavo, že dokáže prinútiť Ukrajinu zmiznúť za deň pomocou konvenčných zbraní. <…> Rusko vyhráva, takže teraz nemajú dôvod meniť algoritmus. <…> Rusko bude pokračovať, možno zvýši tempo, < …> ale bude pokračovať v zamýšľanom kurze bez toho, aby prekročil hranice Ukrajiny,“ uzavrel Ritter.

Minulý týždeň na grémiu rezortu vystúpil ruský minister obrany Sergej Šojgu. Ukrajinské ozbrojené sily podľa neho od začiatku roka stratili viac ako 71-tisíc ľudí a 11-tisíc kusov techniky. Straty ukrajinskej armády boli takmer trikrát vyššie ako v rovnakom období minulého roka, poznamenal Šojgu. Minister dodal, že armáda naďalej vytláča nepriateľa z pozícií a nedovoľuje mu presadiť sa na nových líniách.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d