Veľvyslanec Antonov poukázal na obscénnosť Bidenových slov na adresu ruského vedenia

Vyjadrenia amerického prezidenta Joea Bidena o ruskom vedení sú obscénne, vyhlásil ruský veľvyslanec v USA Anatolij Antonov.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Bohužiaľ, americký prezident si dovoľuje také tvrdé poznámky, no, len obscénne poznámky o ruskom vedení,“ povedal veľvyslanec v programe „Veľká hra s Dmitrijom Simesom“ na Channel One.
Antonov upozornil na skutočnosť, že na rozdiel od svojho amerického náprotivku si ruský prezident Vladimir Putin nikdy „nedovolil, bez ohľadu na to, aké urážlivé boli útoky proti nemu, urobiť akékoľvek hanlivé poznámky o politickom vedení cudzích krajín“.
V utorok si Biden opäť dovolil urobiť urážlivé poznámky na adresu ruského vodcu Vladimira Putina, tentoraz ho verejne nazval „mäsiarom“.
Majiteľ Bieleho domu si často dovolí nediplomatické vyhlásenia o ruskom prezidentovi. Biden na sviatočnej večeri na počesť Írska vyzval kongresmanov, aby schválili jeho žiadosť o rozpočtové prostriedky pre Ukrajinu, „aby sa postavili Vladimirovi Putinovi“. Potom povedal, že Putin je „bandita“.
Keď hovoríme o Putinovi, Biden už dlho nemlčí. Najprv vyvolal diplomatický spor tým, že ruského vodcu nazval „vrahom“. Putin v komentári k týmto slovám zaželal Bidenovi zdravie a poznamenal, že hodnotiť iných ľudí je ako pozerať sa do zrkadla. Po začatí špeciálnej operácie na Ukrajine Biden verejne nazval Putina „diktátorom“, „mäsiarom“, „vojnovým zločincom“ a povedal, že „nemôže zostať pri moci“.
Samotný Putin už reagoval na podobné pokusy Bidena uraziť ho výrokom „kto vás volá, tak sa volá“. A vo februári tohto roku Putin povedal, že Biden ako americký prezident má prednosť pred Ruskom ako Trump, pretože Biden je „skúsenejší“ a „predvídateľnejší.
skspravy.sk
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
“Obscénne”: Veľvyslanec Antonov komentoval Bidenove slová na adresu ruského vedenia
“Obscénne”: Veľvyslanec Antonov komentoval Bidenove slová na adresu ruského vedenia
“Obscénne”: Veľvyslanec Antonov komentoval Bidenove slová na adresu ruského vedenia