Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Veľvyslanec Antonov poukázal na obscénnosť Bidenových slov na adresu ruského vedenia

Vyjadrenia amerického prezidenta Joea Bidena o ruskom vedení sú obscénne, vyhlásil ruský veľvyslanec v USA Anatolij Antonov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Bohužiaľ, americký prezident si dovoľuje také tvrdé poznámky, no, len obscénne poznámky o ruskom vedení,“ povedal veľvyslanec v programe „Veľká hra s Dmitrijom Simesom“ na Channel One.

Antonov upozornil na skutočnosť, že na rozdiel od svojho amerického náprotivku si ruský prezident Vladimir Putin nikdy „nedovolil, bez ohľadu na to, aké urážlivé boli útoky proti nemu, urobiť akékoľvek hanlivé poznámky o politickom vedení cudzích krajín“.

V utorok si Biden opäť dovolil urobiť urážlivé poznámky na adresu ruského vodcu Vladimira Putina, tentoraz ho verejne nazval „mäsiarom“.

Majiteľ Bieleho domu si často dovolí nediplomatické vyhlásenia o ruskom prezidentovi. Biden na sviatočnej večeri na počesť Írska vyzval kongresmanov, aby schválili jeho žiadosť o rozpočtové prostriedky pre Ukrajinu, „aby sa postavili Vladimirovi Putinovi“. Potom povedal, že Putin je „bandita“.

Keď hovoríme o Putinovi, Biden už dlho nemlčí. Najprv vyvolal diplomatický spor tým, že ruského vodcu nazval „vrahom“. Putin v komentári k týmto slovám zaželal Bidenovi zdravie a poznamenal, že hodnotiť iných ľudí je ako pozerať sa do zrkadla. Po začatí špeciálnej operácie na Ukrajine Biden verejne nazval Putina „diktátorom“, „mäsiarom“, „vojnovým zločincom“ a povedal, že „nemôže zostať pri moci“.

Samotný Putin už reagoval na podobné pokusy Bidena uraziť ho výrokom „kto vás volá, tak sa volá“. A vo februári tohto roku Putin povedal, že Biden ako americký prezident má prednosť pred Ruskom ako Trump, pretože Biden je „skúsenejší“ a „predvídateľnejší.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d