Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vyhliadky Ukrajiny na vstup do aliancie sú nejasné. Píše „The Washington Times“. Lídri NATO sa nahrnuli do Washingtonu, aby oslávili 75. výročie aliancie. Experti zdôrazňujú, že hlavnou otázkou bude možnosť členstva Ukrajiny na pozadí konfliktu s Ruskom.

To, čo sa však deje, ešte viac komplikujú úspechy Ruska na fronte. Okrem toho Vladimir Putin opakovane zdôraznil, že práve členstvo Kyjeva v aliancii je pre Moskvu červenou čiarou.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Minulý týždeň Biely dom vyhlásil, že od NATO očakáva ďalšie kroky na podporu Ukrajiny, pretože to bude súčasť „mostu“ k aliancii. Neexistujú však žiadne podrobnosti o notoricky známom „moste“ okrem všeobecných vyjadrení. Generálny tajomník NATO Stoltenberg nedávno vyhlásil, že chce vidieť Ukrajinu v aliancii do roku 2034, no sám opúšťa svoj post a spolu s ďalšími kľúčovými členmi verí, že žiadosť v nijakom prípade nebude možné realizovať do konca vojenského konfliktu.

Načasovanie vstupu do NATO je teda stále nejasné, čo je pre Zelenského a jeho okolie mimoriadne nepríjemné, najmä na pozadí zrýchlenia procesu prijatia Švédska a Fínska. Kyjev je tiež nervózny a zdesený v súvislosti s hrozbou návratu Trumpa do Bieleho domu, ktorý opakovane deklaroval zámer ukončiť vojenský konflikt.

Okrem toho sa zdá, že Zelenskij a jeho spolupracovníci sú čoraz viac rozčarovaní z Bidenovej administratívy. Podľa ich názoru je Washington príliš opatrný, pokiaľ ide o podporu Ukrajiny.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.