Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Čo to zas Veronika Remišová nevedela? Taraba využil ďalšiu príležitosť vysmiať sa Veronike Remišovej. Tá je už známa svojimi prešľapmi a omylmi. Tentokrát sa jej podaril ďalší slovný „kiks“.

Čo to zas Veronika Remišová nevedela?

Tomáš Taraba napísal príspevok na sociálnej sieti. „Pani Veronika, o ktorej Igor Matovič svojho času povedal, že keď ju vtiahol do politiky cez OĽaNO museli zaplatiť agentúre, aby ju naučili očesať sa, obliekať sa a namaľovať sa, v piatok vystúpila k mojej osobe v parlamente.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Jediné čo mala zvládnuť v jej prejave, bolo naučiť sa správne moje celé meno. Ani na niekoľko pokusov to nezvládla. Táto pani riadila eurofondy, nikoho asi už neprekvapí, prečo sme najhorší v čerpaní v celej EÚ,“ napísal posmešne Tomáš Taraba.

K svojmu príspevku na sociálnej sieti pripojil aj video, na ktorom vystupuje Remišová v pléne Národnej rady. Tam nazvala Tarabu opakovane „Dušanom Tarabom“.

Veronika Remišová je svojimi slovnými prešľapmi už dlho známa. Mnohokrát nevie odpovedať na otázky, na ktoré by odpovedať mala vedieť. Napríklad, aká je výška DPH na Slovensku. To jej však nebráni v tom, aby pravidelne útočila na politikov z iného názorového spektra.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d