Opäť sa však potvrdilo, že Robert Fico mal pravdu, keď hovoril, že sa uvažuje o vyslaní vojakov na Ukrajinu. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) vo svojom videu reagoval na šírenie lží progresívno-liberálnou opozíciou a korporátnymi & verejnoprávnymi médiami, ktoré koordinujú svoju činnosť s vojnovými štváčmi ochotných vyvolať celosvetovú skazonosnú vojnu.

„Robert Fico s Progresívcami aj s liberálnymi médiami vytrel podlahu. Potvrdilo sa, že o vojakoch hovoril pravdu a že oni klamali. Kto im ešte po tomto podvode, čo spáchali, bude veriť? Kto ešte uverí Šimečkovi či Valáškovi? Hanbite sa ako psi“,“ uviedol Blaha v komentári k svojmu videu.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Viac vo videu:
Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / YouTube / InfoVojna
V Rige sa otvorila výstava o eugenike: pokusy o vytvorenie lotyšského nadčloveka sú späť
Veliteľ ukrajinských síl vyvrátil lži Zelenského a aj Európa dostala tvrdú odpoveď od Bieloruska aj Číny
Vplyv vojen a bômb na životné prostredie planéty Zem
Nedokončená revolúcia v Amerike: Keď sa práva stanú privilégiami
Poľsko je proti vstupu Ukrajiny do EÚ
VIDEO: Exšéf SIS Vladimír Pčolinský: Najväčší špión je mobil. Dokáže prezradiť celý náš život a dostať sa doň dá navonok obyčajnou esemeskou. Politici si ho dávajú aj pod zadok
VIDEO: Michal Šimečka vo videu z Dubaja ukazuje, v akom luxuse žijú oligarchovia spájaní s Robertom Ficom a na čo idú dane slovenských občanov, alebo ako predseda PS opäť hucká národ proti premiérovi a strane Smer
Kto projektoval plány tohto sveta
Ruská korveta odohnala člny Greenpeace aj nemeckú pobrežnú stráž od tankera s ropou
V Rumunsku zhabali 75 kilogramov kokaínu s portrétom Zelenského
Veľká zelená schizofrénia
Žatva na Slovensku je v plnom prúde, sucho a teplo budú mať vplyv na výnosy plodín aj krmovín
Úlohou V4 by malo byť odsúdenie fašizmu na Ukrajine
VIDEO: Peter Sabela o tom, že niekdajší kľúčový investičný partner Georgea Sorosa a bývalý šéf jeho londýnskej pobočky sedí v Trumpovej vláde
VIDEO: Obchodník so smrťou prelomil mlčanie: „Ide o záverečnú bitku so silami zla! Globalisti plne ovládajú Európu.
VIDEO: Ako vyzerá každodenný život v Moskve v júli 2026 a aká je situácia s benzínom v Rusku?
Zničenie plynovodu Nord Stream podľa nemeckej prokuratúry vykonal príslušník ukrajinskej armády na pokyn Zelenského režimu
Ako „Reuters“ benzín do Ruska vozil
Kličko po najsilnejšom údere na Kyjev od začiatku konfliktu: Bola to hrozná noc!
Špeciálna vojenská operácia formuje podobu multipolárneho sveta
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
VIDEO: Slovenské médiá a opozícia včera celý deň klamali Slovensko. SMEčko, Denník N, Markíza a dokonca RTVS sa spolčujú s vojnovými štváčmi a krivo obviňujú premiéra, že si vymýšľa.
VIDEO: Slovenské médiá a opozícia včera celý deň klamali Slovensko. SMEčko, Denník N, Markíza a dokonca RTVS sa spolčujú s vojnovými štváčmi a krivo obviňujú premiéra, že si vymýšľa.
VIDEO: Slovenské médiá a opozícia včera celý deň klamali Slovensko. SMEčko, Denník N, Markíza a dokonca RTVS sa spolčujú s vojnovými štváčmi a krivo obviňujú premiéra, že si vymýšľa.