Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Preto sem do Prahy prišiel Šimečka rokovať s Pirátmi. On je jeden promigračný pirát, zelený šialenec a vyslanec Bruselu. Úradníčka z Pezinku sa stala slovenskou prezidentkou a teraz to chcú zopakovať s Korčokom. O tom to celé je“, vyhlásil Babiš v českom parlamente.

Zatiaľ čo sa vodca progresivistov Michal Šimečka v Prahe zišiel s predstaviteľmi päťkoalície, v Snemovni Parlamentu Českej republiky ho v piatok 8. marca 2024 kritizoval bývalý český premiér a líder ANO Andrej Babiš.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Viac vo videu:

Prepis Babišovho vystúpenia:

Tak o tom to je. Takže to je zahraniční politika pana premiéra. A teď vám řeknu, proč se to všechno děje. No, víte, proč se to všechno děje? No, protože tihle progresivisti teď chtějí a potřebují – a politici pětikoalice to dělají – aby se nestal prezidentem Peter Pellegrini, o to tady kráčí.

Proto tady byl Šimečka a seděl včera s Piráty. A kdo je to Šimečka? No vyslanec Bruselu, to je také Pirát promigrační, taky by asi chtěl, aby Slovensko přišlo o veto, šílenec zelenej, to jsou oni, Progresivní Slovensko. A tenhle člověk, to jsou jak naši Piráti, tak tady byl včera. Dneska je u paní Pekarové Adamové ve čtyři hodiny. To je taková náhodička. A kdo to je ten Šimečka? Kdo to je? To je přece za nějaké opoziční strany. A ono je zajímavé, že tu politiku dělala i paní slovenská prezidentka. A ona je z progresivního Slovenska. A my jsme se potkali na intronizaci japonského císaře, potkali jsme se v New Yorku. Shodou náhod jsme byli v uličce, nemohla se mi vyhnout (se smíchem), potkali jsme se v Glasgow na klimatické konferenci. Nikdy mě jako premiéra nepřijala ani nenavštívila. Chodila tady za pražskou kavárnou a podporovala Petra Pavla na prezidenta. Super, ne? To je ta politika. Takhle se to dělá.

Vážení, proč pan premiér říká, že Fico odložil k ledu do času. No, do 6. dubna, to je sobota. Druhé kolo slovenských prezidentských voleb. Tak když bude po volbách, tak možná pan premiér, státník světový, lídr světový, se uráčí a budou mluvit se slovenskou vládou. Jak směšné, jak trapné. Neuvěřitelné. A všimněte si, co se děje. Vládní propaganda, už jedou na Twitteru. My musíme prosadit na Slovensku toho správného prezidenta. Však se jim to povedlo. Úřednice z Pezinku se stala prezidentkou. Super. Píár kampaň, pecka.

Takže o to tady jde. A proto, aby se Pellegrini nestal prezidentem, protože je z koalice, tak pan premiér si vymyslel tenhle nesmysl a vlastně řekl, že ti Slováci co si to dovolují. Tam nějaký ministr on si jedná s kým chce. To je ono. Jelikož ta kampaň na Slovensku toho jejich kandidáta, progresivního, slovenského se nedaří, no tak teď Česká republika, vládní propaganda a média to pojedou, tady pojedou kampaň, protože Slováci na názory České republiky slyší. Takže, vážení, to je celý příběh, celý příběh katastrofální, aktivistické politiky této vlády, která se stále montuje do zahraničí.

Já vím, že oni by rádi rozhodovali, aby Orbán nebyl v Maďarsku premiérem a aby ten Fico, ale vždyť si ho ti Slováci zvolili, tak minimálně by se to mělo respektovat. Je to absolutně směšné, a to je moje přesvědčení a vše tomu nasvědčuje, že se jedná o kampaň pětikoalice proti kandidátovi koalice na Slovensku Petru Pellegrinimu.

Zdroj: YouTube Online Tu a Teraz / videoarchiv.psp.cz / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d