Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Michelko o správnosti rušenia špeciálnej prokuratúry ohrozujúcej a poškodzujúcej ľudské práva občanov Slovenska: „O jej likvidácii sa rozhodlo v momente, keď bol Lipšic menovaný do čela ÚŠP“

Predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS) vo svojom videoblogu komentuje aktuálne udalosti na domácej politickej scéne za uplynulý týždeň.

Nespornou politickou témou ostatného týždňa bolo rozhodnutie koalície zrušiť Lipšicov Úrad špeciálnej prokuratúry. Treba však jasne poznamenať, že špeciálna prokuratúra bola zrušená v sekunde, keď predchádzajúca koalícia na jej čelo dosadila politika Daniela Lipšica, ktorý bol v kolosálnom konflikte záujmov. Kvôli nemu účelovo menili zákon, ako jediný z advokátov mohol získať previerku na základe fiktívnej pracovnej pozície, ktorú ani deň nevykonával. Účelovostí okolo jeho inštalácie bolo extrémne veľa a výsledok jeho pôsobenia je čistá katastrofa. No a, samozrejme, extrémne smrdela aj jeho previerka. Tú nemal nikdy dostať. Nielen preto, že ako osobný právnik bývalého prezidenta Andreja Kisku či Igora Matoviča bol v nepredstaviteľnom konflikte záujmov, ale aj kvôli jeho rozháranému osobnému životu, vďaka čomu sa mohol stať obeťou vydierania. „Parný valec“, ktorý vtedy riadil Matovič, však všetko okolo Lipšica presadil hrubou silou a to čo nasledovalo potom, je ako z politického hororu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Prenasledovanie nominantov opozície, absurdné obvinenia opozičných politikov z extrémne vykonštruovaných káuz, masívne nadužívanie kolúznej väzby ako nástroja na lámanie ľudí… Skrátka celý diapazón metód, ktoré v civilizovanom svete nemajú čo robiť. No a keď neskôr na svetlo sveta prenikli legálne odposluchy organizovanej skupiny čurillovcov, ktorým Lipšicova špeciálna prokuratúra kryla chrbát, bolo nanajvýš nutné niečo urobiť. Miera ich hyenizmu prekročila všetky predstaviteľné hranice. Vymýšľanie fiktívnych obvinení, vytešovanie sa zo smrti kolegu, hrubý nátlak na ľudí z inšpekcie, ktorí ich pochybenia vyšetrovali, to všetko bolo ako z toho desivého hororu. No a ten, ako vieme, s najväčšou pravdepodobnosťou skončí 15. januára 2024. A napriek tomu na druhý deň slnko vyjde.

Povinnou jazdou v tejto kauze je, samozrejme, aj zhrozenie prezidentky. Ráta s tým, že tento zákon prezidentka pravdepodobne vráti, ale rovnako je jasné, že jej veto bude prelomené. No a rovnako povinnou jazdou je v tejto kauze aj zdesenia opozície a protesty. Vďaka nim sme však mohli zaznamenať aj jeden dobrý trend. Tri opozičné strany, konkrétne KDH, SaS a Progresívne Slovensko dali Igorovi Matovičovi jasne najavo, že na ich proteste nie je vítaný. Konečne už aj opozícia pochopila, že spájať sa s takým podliakom a lúzrom, ako je Matovič, ich môže len zničiť. Ešte lepšie však dopadol test popularity opozičných strán. Kým trojica opozičných strán KDH, SaS a PS dotiahla vo svojej bašte, teda v centre Bratislavy na protest možno aj tisíc ľudí, čo je teda poriadna slabota, superpodliak a megapolitický lúzer Matovič na svoj protest dotiahol sotva tridsaťpäť ľudí. Tak kolaterálnym, teda nezamýšľaným dôsledkom týchto protestov je odkrytie slabosti opozície, predovšetkým však jasný a jednoznačný trend, z ktorého vyplýva, že Matovič končí. Jeho zvrhlé či priam perverzné čaro už vyprchalo a počet ťažko deviantných voličov jeho politickej eseročky prudko klesá. Verím, že to potvrdia aj nasledujúce prieskumy…

Viac vo videu:

https://www.youtube.com/watch?v=wmu2PWd83sw

Zdroj: YouTube Roman Michelko / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d