Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

„Dôkaz, že pandémia bola plánovaná s cieľom“

PLÁN ukazuje, že oficiálna agenda Svetovej zdravotníckej organizácie má desať rokov trvajúcich pandémií, od roku 2020 do roku 2030.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Odhaľuje to virologička WHO Marion Koopmans. Uvidíte tiež šokujúce dôkazy, že prvá pandémia bola plánovaná a hojne ohlásená tesne predtým, ako sa stala.

Nezabudnite to sledovať a zdieľať všade.

Viac informácií a všetky dokumenty v THE PLAN nájdete na: https://www.stopworldcontrol.com/proof

Skupina takmer tisícky lekárov v Nemecku s názvom „Doctors for Information“, ktorú podporuje viac ako 7 000 odborníkov vrátane právnikov, vedcov, učiteľov atď., urobila počas národnej tlačovej konferencie šokujúce vyhlásenie: (1)

Panika z Corony je hra. Je to podvod. Podvod. Je najvyšší čas, aby sme pochopili, že sme uprostred globálneho zločinu.“

Veľká skupina medicínskych expertov vydáva noviny v náklade 500 000 výtlačkov každý týždeň, aby upozornila verejnosť na dezinformácie v mainstreamových médiách o koronavíruse.

Organizujú tiež masové protesty s miliónmi ľudí v celej Európe.

Stovky španielskych lekárov tvrdia, že pandémia vznikla

V Španielsku skupina 600 lekárov s názvom „Doctors for Truth“ urobila počas tlačovej konferencie podobné vyhlásenie.

„Covid-19 je falošná pandémia vytvorená na politické účely. Toto je svetová diktatúra so sanitárnou výhovorkou. Vyzývame lekárov, médiá a politické orgány, aby zastavili túto zločinnú operáciu šírením pravdy.“ (2)

Svetová aliancia lekárov: „Najväčší zločin v histórii“

„Doctors for Information“ a „Doctors for Truth“ spojili svoje sily s podobnými skupinami odborníkov z celého sveta v rámci „World Doctors Alliance“ (2A).

Táto historická aliancia spája viac ako stotisíc lekárov z celého sveta.

Odhaľujú, ako je pandémia najväčším zločinom v histórii, a ponúkajú solídne vedecké dôkazy pre toto tvrdenie. Podnikajú aj právne kroky proti vládam, ktoré sa s touto kriminálnou operáciou zahrávajú.

Pôvodný zdroj tohto článku je Stop World Control

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d