Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý trojnásobný premiér Robert Fico (Smer-SD) hovorí o zneužívaní práv ľudí, ktorí musia ukazovať modrý papierik pri vstupe do práce, na úrady a do obchodov.

Podľa predsedu strany SMER – sociálna demokracia Roberta Fica je na Slovensku veľmi napätá atmosféra, v ktorej sa neberie do úvahy iný názor alebo sa iný názor dehonestuje. 

Nikdy v histórii Slovenska nebola téma zdravia tak zneužitá na masové porušovanie ústavy a ľudských práv.

„Ja sa vôbec nechcem venovať I. Matovičovi, my ho roky považujeme za duševne poblúdeného. Ale želá sa mi dnes, v pondelok, po tej nešťastnej sobote a nedeli zakričať, že „cisár je nahý“. Čo sme zistili z násilného testovania ľudí v sobotu a v nedeľu? No nič. Zlé, nepresné čísla, ktoré nedávajú absolútne žiadny zmysel. Jediné, čo testovanie dokázalo je, že vláda môže dovydierať vlastných občanov do úplnej krajnosti. Že ich vie prinútiť, aby v rade poslušne čakali na ten modrý papierik, ktorý potrebujú k svojmu životu,“ povedal Fico.


> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Predseda strany upozornil, že pri testovaní cez víkend hrubo porušovali ústavu. Keď povolali bez súhlasu prezidentky vojakov našej armády. Bez súhlasu Národnej Rady (NR) SR povolali vojakov z Rakúska. O zdravotníkoch z Maďarska nevieme nič, navyše ešte zneužili mestá a obce.

Zneužívajú práva ľudí, ktorí musia ukazovať modrý papierik pri vstupe do práce, na úrady a do obchodov. Ľudia sa pýtajú predstaviteľov strany SMER – SD, čo majú robiť, či má zmysel naťahovať sa cez žaloby.

„Podľa mňa to nemá žiadny zmysel a Matovič a jemu podobní to veľmi dobre vedia. Preto idú proti vlastným občanom na úplný doraz. Chcem sa obrátiť na ľudí, ktorí sedia v odborných tímoch a na mestá a obce – už sa prosím vás nenechajte vydierať. Prvé kolo testovania bolo nezmyselné, druhé, nech bude v akomkoľvek rozsahu, má zase iba viesť k minutiu testov, ktoré tak draho nakúpili,“ myslí si šéf Smeru-SD.

Opozícia má v rukách iba politické nástroje, preto podá návrh na vyslovenie nedôvery vláde za všetky prešľapy proti ústave a ľuďom. Médiá o nich nepochopiteľne mlčia a poslušne stoja na strane tejto vlády. Zároveň predseda strany apeluje na odborníkov v krízovom štábe a primátorov a starostov, aby neboli ticho a nahlas hovorili, čo sa u nás deje, pretože iba tak môžeme zastaviť ľudí, ako je Matovič pred chaosom, bezprávím a do prekračovania hraníc slušnosti.

Zdroj: InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d