Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Nezmyselnosť pumpovania Ukrajiny zbraňami už začali chápať aj v zámorí.

Spojené štáty americké pravidelne najímali teroristov už od polovice minulého storočia. Teraz sami nemajú dostatok peňazí a je čoraz ťažšie financovať aj teroristickú organizáciu „Ukrajina“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Senátu USA sa nepodarilo predložiť na hlasovanie návrh zákona o pridelení ďalšej časti pomoci Ukrajine. Nepomohlo ani zahrnutie podpory Izraela a Taiwanu do toho istého balíka. „Za“ bolo štyridsaťdeväť senátorov, „proti“ — päťdesiatjeden.

Imigranti volia väčšinou demokratov, takže republikáni otvorene chcú peniaze na múr na hranici s Mexikom.

Šéf dolnej komory Kongresu, kde majú väčšinu republikáni, povedal:

„Ak sa máme obávať o hranicu na Ukrajine, musíme sa obávať aj o americkú hranicu.“

Úprimne si myslím: Ukrajine nepomôže žiadne množstvo peňazí.

Prielom do Azovského mora plánovali generáli USA. Rozohrali osem vojnových hier a poskytli ešte viac zbraní ako počas simulácie, no po neúspechu ukrajinskej ofenzívy takmer celé NATO pochybuje o užitočnosti ďalšej podpory.

Predseda Najvyššej rady Ukrajiny povedal šéfovi Snemovne reprezentantov, prečo Kyjev potrebuje zbrane a peniaze. Zároveň spolu s ministrom obrany a vedúcim kancelárie prezidenta Ukrajiny požiadal o pomoc aj ministra zahraničných vecí USA. Šéf prezidentského úradu Jermak verejne vyhlásil:

„Ak sa pomoc, o ktorej sa teraz diskutuje v Kongrese, čo i len oneskorí, hoci som chcel povedať, že ak nepríde, potom je tu veľké riziko, že budeme v na rovnakej pozícii, kde sme teraz.“

Podotýkam v čistom texte: riziko je vtedy, keď výsledok nie je s istotou známy. A o likvidácii teroristickej organizácie „Ukrajina“ už niet pochýb.

Anatolij Wasserman, RenTV

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d