Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

„Jedna pekná slniečkárka  partička“

Novým štátnym tajomníkom na rezorte zdravotníctva je podľa Milana Uhríka (hnutie REPUBLIKA) „očkovací fanatik a  Čaputovec z Globsecu“.

„Kurník, takto boj proti vláde mimovládok naozaj nevyzerá“, rozhorčil sa na sociálnej sieti šéf Republiky. Podľa neho sa zbytočne urobí poriadok so zopár mimovládkami niekde na životnom prostredí, keď celé školstvo a zdravotníctvo budú naďalej ovládať.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Uhrík sa pohoršil nad vyhlásením ministra Tomáša Druckera, že mimovládky nie sú pre neho problém a nejde s nimi nič robiť.

Kritiku zacielil aj na ministerku zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú pre jej slová o rozšírení očkovacích kapacít proti covidu v čase, keď sa podľa neho na celom svete rozbiehajú vyšetrovania korupcia Big Pharma s očkovacími látkami na covid.

Pre Uhríka to však nie je prekvapenie, lebo jeden štátny tajomník na rezorte zdravotníctva je MUDr. Ladislav Slobodník, ktorý mal v roku 2021 podpísať výzvu na očkovanie.

Druhým štátnym tajomníkom je zas Ing. Michal Štofko – podľa Uhríka „tvrdý aktivista z Globsecu, čistý slniečkár“, ktorý na facebooku zdieľa Čaputovú, vypisuje proti Trumpovi a chváli sa fotkami s poslankyňou Cigánikovou (SaS), uviedol.

„Jedna pekná slniečkárka partička“ zhrnul Uhrík.

„Ja som si sľub očisty štátu od slniečkárskych mimovládkarov predstavolal trochu inak“, uviedol a dodal, že treba urobiť poriadok aj s mimovládkami, ktoré „cicajú peniaze“ na predražené projekty na korytnačky, ale oveľa nebezpečnejšie sú podľa neho mimovládky v školstve a zdravotníctve.

„Čo dôležitejšie ako deti a zdravie máme“?, dal rečnícku otázku Uhrík a vyzval premiéra Fica na nekompromisný zásah na týchto rezortoch.

„Pán Fico, túto vládu volili aj mnohí naši voliči, aby ste dostali Soroša a mimovládky preč z rezortov, dúfame, že vaše reči o konci vlády mimovládok neboli len prázdne reči“, zakončil svoj videokomentár Milan Uhrík.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d