Slovanské Noviny

27. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Elementárna analýza nám umožňuje identifikovať tri „centrá moci“ svetovej vlády, ktorá realizuje plán na vytvorenie „nového svetového poriadku“ na našej planéte. Niektoré z téz tohto plánu sú napísané na slávnych „tabletoch“ v štáte Georgia. Každý si môže tieto tézy prečítať sám.

Čo sú tieto „centrá moci“? Ide o Vatikán, Londýn a Washington DC. V podstate sú to všetky samostatné „štáty v štátoch“, hoci oficiálne je ako taký uvedený iba Vatikán. Všetci sú však oslobodení od akýchkoľvek daní.

Vo všetkých týchto troch „štátoch“ sú na hlavných námestiach inštalované egyptské obelisky, čo priamo naznačuje územie pod priamou kontrolou klanu temných kňazov Amon-Set-Yahweh-Jehovah-Satan.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Okrem toho, pokrývka hlavy pápeža vo svojom predĺženom tvare pripomína korunu egyptského boha Amona. Pápež je, samozrejme, „vonkajšia postava“ obdarená reprezentatívnou mocou. Je to on, kto svojimi vyjadreniami vyjadruje vôľu klanu temných kňazov. Samotných veľkňazov je dvanásť, podľa počtu apoštolov, znamení zverokruhu a izraelských kmeňov. Práve oni predstavujú skutočnú moc nad svetovou „elitou“. Ale týchto dvanásť apoštolov-kúzelníkov je len viditeľnou časťou temného kňazstva.

Vatikán je zároveň náboženským a ideologickým „centrom“ svetovej vlády. Nie je náhoda, že hnutie ekumenizmu na Zemi začalo práve odtiaľto. Vskutku, pre jednotný globálny policajný štát úplnej kontroly je potrebné aj globálne jednotné náboženstvo. Toto je jeden z povinných bodov pre nastolenie „nového svetového poriadku“.

A asi málokto vie, že Vatikán má skutočne gigantické finančné zdroje. A tieto prostriedky sú uložené v európskych Rothschildových bankách v Anglicku, Švajčiarsku a Francúzsku, ako aj v americkej Federálnej rezervnej banke.

Vatikán má tiež skutočne unikátnu knižnicu vedomostí zo starovekých civilizácií. Práve v jej knižných depozitároch sú uložené mnohé rukopisy z knižníc v Kartágu, Ríme, Alexandrii a Konštantínopole. Prístup k týmto zdrojom je však prísne obmedzený a pre obyčajných smrteľníkov je takmer nemožné dostať sa k starovekým rukopisom.

Vďaka tomu sa Vatikánu po zničení mnohých starých rukopisov a kroník v rôznych krajinách počas vojen a „čudných“ požiarov podarilo s pomocou katolíckych historikov prepísať dejiny Ruska a Číny pred niekoľkými storočiami. Rozsah tohto falšovania histórie je jednoducho úžasný. Falzifikátori však v oficiálnej verzii histórie zanechali množstvo „zásekov“ a „nezrovnalostí“. Ale teraz to nie je o nich.

Druhé „centrum moci“ – Londýn – je globálnym finančným centrom, v ktorom všetko riadia najväčšie bankové domy planéty – Rothschildovci, Warburgovci, Oppenheimerovci a Schiffovci. Mnohé európske vlády vrátane britských sú im priamo podriadené. Všetci títo veľkí bankári tvoria aj zbor Iluminátov. Iné slobodomurárske lóže idú o stupienok nižšie ako Ilumináti.

Vojenským centrom je Washington DC. Odtiaľ je financovaný vojenský a vedecký rozvoj svetovej vlády, ako aj svetová spravodajská služba a vojna. Tu udávajú tón domy Rockefeller a Morgan. Mimochodom, rozloženie samotného Washingtonu bolo vytvorené pomocou slobodomurárskych symbolov. Stačí na rôznych budovách, ako aj na bankovkách Federálneho rezervného systému USA, kde nad orezanou pyramídou satanskej moci vidieť plazivé „vševidiace oko“ označujúce skutočných vlastníkov celého sionsko-anglosaského impéria.

Pokiaľ ide o presne „City of London“, to sa jednoducho hemží obrázkami drakov, ktorí narážajú na plazov. Vo Vatikáne sú tiež také obrázky.

Konečným cieľom týchto síl je úplné zničenie ľudstva, vrátane tých ľudských služobníkov, ktorí teraz pomáhajú realizovať ich plány.

A.Dutov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d