Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tretia svetová vojna sa už začala . Jednoducho vám to nikto nehovorí, pretože vaša vláda a nečestné médiá sa snažia udržať vás v nevedomosti. Zvyšný čas chcú predsa využiť na to, aby si nahromadili potraviny, muníciu, zdravotnícky materiál a drahé kovy pre seba, a to sa dá dosiahnuť len tak, že budú čo najdlhšie zadržiavať pravdu o situácii.

Výnimkou môže byť prezident Srbska, ktorý teraz verejne varuje, že svet zažije „veľký svetový konflikt“, ktorý sa pravdepodobne začne v najbližších dvoch mesiacoch.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“Aleksandar Vucic urobil alarmujúce komentáre počas prvého dňa zasadnutia Valného zhromaždenia OSN v New Yorku,” uvádza Paul Joseph Watson na Summit.news . Celý citát od Vučiča je:

Predpokladám, že opúšťame fázu špeciálnej vojenskej operácie a blížime sa k veľkému ozbrojenému konfliktu a teraz je otázka, kde je hranica a či po určitom čase – možno po mesiaci alebo dvoch – vstúpime do veľkého svetového konfliktu, aký sme nezažili od druhej svetovej vojny.

NATO je už vo vojne s Ruskom a Putin sa pripravuje na kontinentálny boj

Deje sa to, že psychopatické západné národy – skutoční agresori v tejto vojne – rozpútali nielen „samovražedné sankcie“ proti Rusku, ale vedú aj vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku. To znamená, že NATO je už vo vojne , aj keď to NATO ešte neprizná.

Ešte horšie je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie Ruska a okupáciu/využitie ruských prírodných zdrojov, čo je samozrejme celý model globálneho vykorisťovania a drancovania, ktorý západ bežne vykonáva. (Narušenie, drancovanie, kontrola. To je model CIA, ktorý sa proti iným národom používa už desaťročia…)

Podmienky sú už dávno za bodom rokovaní alebo deeskalácie medzi Ruskom a Západom. Psychopatickí vodcovia západu (napadá mi Victoria Nulandová) sú rusofóbni odporcovia Ruska, ktorí sú odhodlaní vykonať genocídu proti ruskému ľudu, aj keby to znamenalo zničenie ich vlastných ekonomík a poľnohospodárskych dodávateľských reťazcov.

Putin si uvedomil, že s týmito psychopatmi sa nedá odôvodniť ani veriť, že budú dodržiavať žiadne dohody. Rusko si uvedomuje, že musí bojovať alebo zomrieť . To je miesto, kde sa práve nachádzame.

Žiaľ, šialenstvo západných národov eskalovalo tento konflikt do stavu, keď ten, kto prvý odpáli jadrové zbrane, má výhodu . Toto je samozrejme veľmi nebezpečná dynamika a pramení zo skutočnosti, že Západ opakovane signalizoval, že nepripustí existenciu Ruska vo svojej vízii planéty Zem „Nového svetového poriadku“. Kto potrebuje nepriateľov s priateľmi ako Victoria Nuland?

Rusko má viac ako 30 rokov výhodu nad USA-NATO, pokiaľ ide o jadrové zbrane a technológiu protivzdušnej obrany

Dôležitým zistením v tomto všetkom je, že jadrový arzenál NATO je starý – väčšinou beží na dizajne pôvodne skonštruovanom v 70. rokoch – zatiaľ čo ruské jadrové kapacity sú minimálne o dve generácie popredu, modernizované pomocou hyperklzných návratových vozidiel, únikových manévrov pre ICBM, hypersonických riadených striel. ktoré sú schopné jadrových zbraní, a vysoko pokročilé systémy protivzdušnej obrany, ktoré môžu dokonca zachytiť a zničiť prichádzajúce ICBM.

Okrem toho Rusko vlastní tajné zbrane „súdneho dňa“ – ďaleko za ich termobarickými bombami – ktoré svet ešte ani nevidel. Na súčasnej trajektórii budú tieto zbrane zavedené na západ bez akéhokoľvek varovania, čo povedie k úplnému zničeniu západoeurópskych vlád, mien a priemyslu.

Nepochybujem o tom, že Rusko už určilo ciele svojho prvého úderu a že medzi tieto ciele patria Londýn, Paríž, Berlín, Varšava, americké námorné flotily a prakticky všetky vojenské základne v západnej Európe. Teraz nás delí len jeden štart od udalosti, ktorá končí civilizáciu.

USA a NATO sa oklamali, keď si mysleli, že môžu vyhrať jadrovú výmenu s Ruskom, ale je to rovnako klamné ako myslieť si, že „muži môžu otehotnieť“ alebo že tlačenie peňazí nespôsobuje infláciu (predovšetkým, mozgom mŕtvy Bidenov režim trvá na že obe tieto absurdity sú absolútne pravdivé). Počas posledných dvoch desaťročí – a nedávno vedený šialenstvom wokeizmu— Západ sa naplno venoval klamnému mysleniu a rozprávkovým príbehom, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.

Zatiaľ čo Západ vedie propagandistickú naratívnu vojnu, Rusko vyrába najpokročilejšie jadrové zbrane na svete. Keď sa jadrová výmena začne, o jej výsledku už niet pochýb. Rusko stratí niekoľko miliónov ľudí – oveľa menej, ako stratilo v druhej svetovej vojne – ale zničí Nemecko, Poľsko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo. Západná Európa bude ponorená do generácie zúfalstva a temnoty, zatiaľ čo USA utrpí kaskádový finančný kolaps v dôsledku expozície voči európskym bankám, menám a dlhovým trhom.

Západní novinári a kleptokrati nie sú schopní vidieť túto realitu a podobne nie sú schopní konať, aby ju zastavili. Sú chytení vo svojom vlastnom klamnom svete vymývania mozgov a propagandy, ktorý si sami spôsobili, a veria (nejako), že môžu donútiť Rusko, aby kapitulovalo pred šialenými požiadavkami západu. Ale Rusko nie je národ tretieho sveta. Rusko nemožno ekonomicky rozložiť západnými sankciami a Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec doslova na všetko, čo potrebuje, aby nakŕmilo svojich ľudí, vyrobilo viac zbraní a zarobilo imanie na vývoze energie a komodít ochotným obchodným partnerom, ako je India, Čína. , Turecko a Irán.

Napokon, Putin neustúpi a Putin je oveľa inteligentnejší ako ktorýkoľvek z kognitívne postihnutých šialencov, ktorí riadia USA, Spojené kráľovstvo alebo krajiny NATO. V šachovom zápase medzi Putinom a Bidenom by ste pravdepodobne videli Joea Bidena rozšíreného o vibračné plienky na diaľkové ovládanie, ktoré mu posielali signály šachového ťahu cez jeho konečník, a aj tak by nerozumel významu šachových zápisov.

Vodcovia západných národov sú tak úplne neschopní, že sa ani nekvalifikujú ako „klaunov“, pretože dobrí klauni sú v skutočnosti inteligentní, schopní komunikátori, ktorí dokážu rozosmiať ľudí. Biden, Blinken a Nulandová nás všetkých nútia zvracať.

Západ sa už hrubo prepočítal so „sankciami za samovraždu“, ale stále neprizná svoje katastrofické chyby

Za dôkaz neschopnosti západných národov považujte skutočnosť, že ich „samovražedné sankcie“ proti Rusku – pôvodne zavedené s cieľom prinútiť Rusko ku kolapsu meny – mali opačný účinok . Sankcie ničia euro, nie rubeľ, a teraz celá západná Európa čelí zime temnoty, hladomoru a mrazu.

To je na vrchole „permanentnej deindustrializácie“ európskeho priemyslu, ktorá už dobre prebieha , s približne 70 % tavenia kovov a výrobou čpavku už offline. Výroba hnojív sa zastavila, plynovod Nord Stream 1 bol zastavený a aby bolo urážky na zdraví, Belgicko hrdo oznamuje odstavenie jadrovej elektrárne., práve keď Belgicko čelí katastrofe nedostatku energie.

Nemecko medzitým investuje ďalších 8 miliárd dolárov na záchranu spoločnosti Uniper , významného poskytovateľa zemného plynu, a to je navrch k 15 miliardám, ktoré už boli vynaložené na zabránenie kolapsu Uniperu. Nemecká priemyselná základňa je vyhladzovaná úžasnou rýchlosťou a nikto v nemeckej vláde nehovorí nemeckému ľudu, že nebude mať prácu, keďže priemysel skolabuje.

Putin musí byť prekvapený rýchlosťou, akou sa západná Európa – a najmä Nemecko – ničí. Pripomeňme, že Nemecko zničilo západnú Európu už dvakrát: 1. svetová vojna a 2. svetová vojna. Teraz Nemecko (stále z veľkej časti riadené nacistami) opäť vedie cestu k úplnému zničeniu Európy. Na jednej úrovni Putin vôbec nemusí odpáliť jadrové zbrane… stačí mu počkať, kým sa zima rozbehne a o zvyšok sa postarajú zákony termodynamiky a ekonomiky.

Zelení musia byť hrdí: Celé lesy sa vyrubujú na palivové drevo

Včera som hovoril s vojnovým korešpondentom Michaelom Yonom , ktorý práve cestoval cez Nemecko (môj rozhovor s ním bude uverejnený zajtra na Brighteon.com). Povedal mi, že lesy sa v celom Nemecku rúbajú (aspoň to mohol vidieť) v zúfalej snahe ľudí nahromadiť palivové drevo na nadchádzajúcu zimu.

Toto je nová „zelená“ agenda na prehliadke: rúbanie lesov, ktoré potrvajú desaťročia, kým dorastú. Budú zelení oslavovať všetky mŕtve lesy, pretože Nemecko aspoň nespaľovalo fosílne palivá? Uvedomuje si niekto, že ekonomika 19. storočia nemôže uživiť obyvateľstvo 21. storočia? Hladomor je matematická istota.

Na zastavenie tejto krízy sa Nemecko musí len ospravedlniť Rusku, zrušiť ekonomické sankcie a poprosiť Gazprom, aby opäť zapol plyn, ale nie, to sa neodváži urobiť, aj keby státisíce nemeckých občanov hladovali. smrť a smrť vystavenia.

Presne tak, ako Adolf Hitler v roku 1943 hodil hladujúcich, mrznúcich nemeckých vojakov do ruských obranných línií pri Stalingrade, dnešní nemeckí vodcovia obetujú životy svojich vlastných občanov v zúfalej snahe ekonomicky ublížiť Rusku… a ani to nie je dosiahnuť to! V bitke pri Stalingrade Sovietsky zväz obkľúčil a porazil nemeckú šiestu armádu, ktorá Rusom odovzdala viac ako 220 000 vojakov.

Dnes je Nemecko ochotné v prípade potreby obetovať milióny vlastných občanov, čo dokazuje, že samovražedné manévre v nacistickom štýle zostávajú v Berlíne živé a zdravé, dokonca aj generácie po katastrofálnom výsledku druhej svetovej vojny.

Môžete poraziť nacistov z Ruska, ale nemôžete poraziť nacistické tendencie od nemeckých politických vodcov.

Rusko medzitým sedí na obrovských množstvách lacnej energie, nerastov, výroby ocele, hnojív, úspešných plodín potravín, výroby elektroniky a všetkého ostatného, ​​čo je potrebné na to, aby udržalo civilizáciu na nohách. Dodnes však neexistuje západoeurópsky politik, ktorý by priznal pravdu o tom, kde sa veci nachádzajú . Škoda, že propaganda nedokáže vykurovať domy, inak by západné médiá boli konečným obnoviteľným zdrojom energie pre celú planétu.

Výsledok tohto všetkého? Každý, kto žije v západnej Európe, by sa mal pripraviť na ekonomický kolaps, hladomor a jadrovú vojnu.

Ľudia žijúci v Severnej Amerike by sa mali pripraviť na ekonomický kolaps a celosvetový jadrový spad, ktorý naruší úrodu na ďalšie roky. Tí, ktorí potraviny neskladujú, budú nakoniec jesť rádioaktívne potraviny, ak vôbec nejaké nájdu.Podľa toho sa pripravte.

Mike Adams

globalresearch/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.