Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Tajomník Bezpečnostnej rady Patrušev: Spojené štáty uskutočňujú experimenty s biomateriálmi Slovanov

Spojené štáty rozmiestnili sieť laboratórií, v ktorých okrem iného vykonávajú experimenty s biomateriálmi Slovanov, povedal tajomník Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Nikolaj Patrušev na stretnutí o bezpečnosti v Centrálnom federálnom okruhu.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Spojené štáty pokračujú v aktívnej realizácii vojenských biologických programov zameraných na vytváranie umelých patogénov a mikroorganizmov odolných voči antibiotikám, štandardným vakcínam a tradičným terapiám,“ povedal.

Ako vysvetlil tajomník Bezpečnostnej rady Ruskej federácie, „na území Ukrajiny a v iných štátoch susediacich s Ruskom Washington rozmiestnil sieť biologických laboratórií, v ktorých sa vykonáva vojenský biologický výskum a experimenty s použitím biomateriálov, vrátane tých, ktoré boli odobraté zástupcom slovanských národov.“

Vážna biologická hrozba?

„Kroky Američanov na rozmiestnenie biologických laboratórií v bezprostrednej blízkosti ruských hraníc a rozšírenie rozsahu vojenského biologického výskumu nepochybne vytvárajú vážne biologické hrozby a vyžadujú si vývoj účinných opatrení na ich elimináciu,“ povedal.

Patrušev zároveň pokračoval, že „Anglosasi pod pritiahnutými zámienkami spomaľujú vytváranie overovacích mechanizmov v rámci Koncepcie zákazu biologických a toxínových zbraní, ktorých cieľom je dostať biologickú aktivitu štátov, ktoré sú zmluvnými stranami dohovoru, pod medzinárodnú kontrolu.“

Tajomník Bezpečnostnej rady Ruskej federácie tiež poznamenal, že Centrálny federálny okruh je husto obývaný a urbanizovaný makroregión. „Možné zhoršenie hygienicko-epidemiologickej, veterinárno-hygienickej a environmentálnej situácie môže poškodiť život a zdravie obyvateľov žijúcich v okrese a tvoriacich viac ako štvrtinu obyvateľstva krajiny, ako aj negatívne ovplyvniť ekonomiku,“ varoval Patrušev.

Podľa neho „v súčasnosti sú kľúčové hrozby pre biologickú bezpečnosť v okrese spojené s dôsledkami biologických aktivít americkej armády na Ukrajine a kritickým stavom jej systému zdravotnej starostlivosti“.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d