Slovanské Noviny

27. marca 2023

K porozumeniu Čelovekom

Rodina Theodoliovcov je mocná a veľmi zlá krvná línia čiernej šľachty, ktorá je prepojená s Vatikánom a pápežskými štátmi. Zmiešali sa s rímsko-nemeckou rodinou Braschiovcov a vytvorili tak líniu Theodoli-Braschi.

Don Giovanni Angelo Theodoli-Braschi a jeho manželka v Londýne. Don Giovanni je investičný bankár, ktorý pracoval ako vrcholový manažér preCiticorp, First Boston a Citibank

Brasch je nemecké meno z Hamburgu a Braschovia skutočne pochádzajú z Nemecka. Z tejto rodiny pochádzal jezuitsky vzdelaný pápež Pius VI. alebo Giovanni Angelo Braschi.

Don Giovanni Angelo Theodoli-Braschi je hlavou rodu a vojvodom z Nemi v Taliansku.

Ďalšou členkou tejto rodiny je princezná Costanza Theodoli-Braschi, ktorá je bezohľadnou čarodejnicou a hlavou kultu Nemisis.

Nemi pochádza z Nemského jazera a Nemus znamená drevo a používal sa na označenie Holly wood. Talianski šľachtici sú najvyššími dozorcami Hollywoodu. Nemi je tiež ako slovo nemesis. Talianske slovo pre nemesis je nemesi. Satan sa opisuje ako protivník. Slovo Theo znamená boh alebo božstvo. Doli pochádza z gréckeho a latinského slova dolus, čo znamená úskok. Theodoli znamená boh úskokov a Nemi označuje protivníka.

Rodina Theodoli je v súčasnosti spriaznená s rímskou bankárskou rodinou Torlonia s princeznou Ines Theodoli Torlonia. Rodina Torlonia zverejnila na svojej stránke na Wikipédii výhražnú báseň, v ktorej sa píše; „Hlavou všetkého je Boh, Pán nebies. Po ňom nasleduje knieža Torlonia, pán zeme. Potom prichádza ozbrojená stráž kniežaťa Torlonia. Potom prichádzajú psy ozbrojenej stráže princa Torlonia. Potom už neprichádza vôbec nič. Potom už neprichádza vôbec nič. Potom už neprichádza vôbec nič. Potom prídu roľníci. A to je všetko.“

Rímska Rota

Theo znamená boh. Rodina Theodoli používa na svojom erbe koleso. Kolo predstavuje cykly ako opakujúce sa vzory. Čierna šľachta sú starobylé pokrvné rody, ktoré používajú ten istý vzor na ovládanie a len si ho prispôsobujú v priebehu generácií. Theodoliovci majú v erbe podobný symbol kolesa ako Rómovia Rota. Hans-Peter Fischer je prelát audítor a hlava Rímskej roty a pochádza z Nemecka rovnako ako rod Theodoli, ktorý sa spojil s nemeckým rodom Braschi. Rímska Rota je apoštolský tribunál Vatikánu a najvyšší cirkevný súd, ktorý diktuje operácie prenasledovania gangov a chráni pedofilný kult kňazov v rímskokatolíckej cirkvi.

Rodina Theodoliovcov má sídlo v Londýne, podobne ako väčšina najvyšších rodín talianskej čiernej šľachty. Úzko spolupracujú s britskou korunou a britským peerageom, ktorý podniká v londýnskej korporácii City of London. Vlastnia aj paláce v Ríme a sú stále prepojení s Vatikánom. Rodina Theodoliovcov má ďalšiu vetvu, ktorá kúpila luxusnú jachtársku spoločnosť Magnum Marine Corporation za vlády princa Filippa Theodoliho a dodnes ju vlastní rodina Theodoliovcov s Katrinou Theodoliovou a jej deťmi Laviniou Theodoliovou Spirito, Liviou Theodoliovou-Wing, Francescom Theodoliom a Giovannim Theodoliom. Giovanni Theodoli riadi pobočku GTMM Magnum Marines, ktorá vo svojom logu používa maltský kríž. Lavinia Theodoli Spirito je náboženská vymývačka mozgov ako učiteľka biblického štúdia Catholic Way a žije v Kentucky. Francesco Theodoli je vysokopostaveným členom tejto rodiny ako prezident spoločnosti Theodoli Marine Group a pôsobí v Miami, kde má sídlo spoločnosť Magnum Marine.

Theodoliovci sú vlastníkmi niektorých operácií talianskej mafie v Miami a Fort Lauderdale a sú zapojení do obchodovania s deťmi a zbavovania sa tiel v oceáne. Taliansky nájomný vrah Chris Paciello, ktorý bol odsúdený za vraždu, teraz pôsobí v Miami ako agent Theodolisovcov a vlastní bary, reštaurácie a kluby a spolupracuje s celebritami.

Paciello donášal na mnohých členov talianskej mafie a podľa toho, čo som počul, ho za to vykastrovali. Paciello stále spolupracuje s frakciami Cosa Nostry. Paciello sa priatelí s gangsterským raperom Rickom Rossom, ktorý si dal meno po obchodníkovi s drogami Freeway Rickym Rossovi. Rapper Rick Ross je šéfom miamskej zločineckej organizácie zapojenej do obchodovania s drogami a pracuje pod Paciellom. Chris Paciello neskôr prijal dievčenské meno svojej matky Paciello namiesto nemeckého mena svojho otca Ludwigsen. Princ Alberto Theodoli zo Sambuci bol členom predstavenstva Rímskej banky, ktorá sa neskôr zlúčila s Bankou Ducha Svätého, Capitalia a nakoniec Unicredit, ktorá má viac ako 18 % akcií Talianskej banky. Bank of Italy bola v zmluvnom vzťahu s bankami v Líbyi a nedávno talianska centrálna banka zmrazila Banca UBAE v Ríme, ktorá bola prepojená s obrovským množstvom líbyjských aktív. Zdá sa, že išlo o dlhodobý plán na vydieranie líbyjských vlastníkov zlata. Bank of Italy, ktorá je súkromnou centrálnou bankou Talianska, bola tretím najväčším držiteľom zlata.

Theodoli-Braschi, Giovanni Angelo sa narodil 1. mája 1942 v Bologni v Taliansku. Syn markíza Pia a markízy Adriany Theodoliových.

Marketingový pracovník spoločnosti Texaco Società per Azioni, Taliansko, 1967 – 1970. Investičný bankár First Boston Corporation, New York a Londýn, 1972 – 1975. Viceprezident pre Európu, Citicorp International Bank Ltd., Londýn, 1975 – 1982.

Generálny riaditeľ Citibank España, Madrid, 1983 – 1985. Výkonný riaditeľ Citicorp Investment Bank, Londýn, 1986 – 1987. Výkonný riaditeľ pre južnú Európu County Natwest Ltd., 1987-1992.

Riaditeľ investičného bankovníctva Natwest Markets, 1993-1994, výkonný riaditeľ investičného bankovníctva, 1995-1998. Výkonný riaditeľ Redi Finance Products Ltd., Dublin, 1998-2001. Súkromný podnikateľ, developer v oblasti nehnuteľností.

Theodoliovci sú talianska šľachtická rodina pôvodom z Forli, ktorá sa v 16. storočí usadila v Ríme.

Praotcom rodiny bol Federico Theodoli , ktorý sa zúčastnil na prvej križiackej výprave.

Pochádzali z mesta Forlì a v Ríme sa usadili v 16. storočí, keď v roku 1570 Girolamo Theodoli kúpil pánov San Vito Romano, Pisoniano a Ciciliano.

Mnohé mená začínajúce sa koreňom „Theo-“ pochádzajú zo starogréckeho slova Theos (Θεός), čo znamená Boh.

Dolus je latinský výraz pre „zariadenie alebo úskok“. V občianskom a rímskom práve sa vzťahuje na podvodné konanie použité na oklamanie niekoho; podvod alebo klamstvo; zlá viera.

doli – Taliansky – množné číslo slova dolo – Latinsky – nominatív množného čísla dolus

Donna Costanza Theodoli-Braschi vpravo. Je hlavou kultu Nemesis, čo je pomstychtivý kult arogantných tyranov, ktorí si myslia, že postaviť sa im je arogancia. Costanza je bezohľadná a nenávisťou naplnená čarodejnica, ktorá vraždí deti.

Luigi Braschi Onesti (1745 – 9. februára 1816), vojvoda z Nemi, bol synovcom pápeža Pia VI, ktorý mu udelil vojvodský titul.

V starogréckom náboženstve je Nemesis (/ˈnɛməsɪs/; starogrécky: Νέμεσις), nazývaná aj Rhamnousia alebo Rhamnusia („bohyňa Rhamnus“), bohyňa, ktorá vykonáva odplatu voči tým, ktorí podľahli pýche (arogancii pred bohmi). Ďalšie meno je Adrasteia (alebo Adrestia), čo znamená „neodbytná“.

Don Francesco Theodoli s niekoľkými špičkovými prostitútkami

Francesco Theodoli

Prezident spoločnosti Theodoli marine group Námorná oblasť Miami/Fort Lauderdale

PREZIDENT THEODOLI MARINE GROUP

marec 2008 – súčasnosť 11 rokov, MIAMI BEACH: RIADIM SPOLOČNOSŤ, KTORÁ SA ZAOBERÁ PREDAJOM JÁCHT V USA A V ZAHRANIČÍ A POSKYTUJE AJ SLUŽBY PRENÁJMU JÁCHT PO CELOM SVETE.

Sme plne licencovaní a viazaní sprostredkovatelia

MANAŽÉR ODDELENIA DLHOPISOVÝCH OPCIÍ A SWAPOV

Cantor Fitzgerald

Jún 1995 – december 2000 5 rokov 7 mesiacov, Londýn, Spojené kráľovstvo

RIADIACI RIADITEĽ ODDELENIA DLHOPISOVÝCH OPCIÍ V SPOLOČNOSTI CANTOR FITZGERALD (LONDÝNSKA POBOČKA): MOJOU HLAVNOU ÚLOHOU BOLO VYHĽADÁVANIE ARBITRÁŽNYCH OBCHODOV S PRIDANOU HODNOTOU V ŠTÁTNYCH DLHOPISOCH A OBCHODOVANIE S NIMI NA MEDZIBANKOVOM TRHU

Katrin Theodoli

Katrin Theodoliová je majiteľkou spoločnosti Magnum Marine a je vrahyňou detí.

Magnum Marine Corporation je americká spoločnosť vyrábajúca výkonné a luxusné jachty so sídlom v Miami na Floride.

V roku 1976 bola spoločnosť Magnum Marine predaná talianskemu staviteľovi lodí Marchese Filippovi Theodolimu a jeho manželke Katrin.

Filippo zomrel v roku 1990 a prežili ho jeho deti: Lavinia Theodoli Spirito, Livia Theodoli-Wing, Francesco Theodoli a Giovanni Theodoli. Jeho manželka Katrin pokračuje v jeho dedičstve. Je jedinou ženou, ktorá je generálnou riaditeľkou spoločnosti vyrábajúcej vysokovýkonné lode.

Don Giovanni Theodoli je spoluvlastníkom a manažérom zločineckých operácií Cosa Nostry v Miami. Riadi GTMM, divíziu spoločnosti Magnum Marine, ktorá vo svojom logu používa maltský kríž.

Narodil sa v Miami na Floride talianskemu otcovi a švajčiarskej matke Giovanni Theodoli, Gio, ako ho najčastejšie poznáme, vyrastal v rodinnej lodnej spoločnosti Magnum Marine na známej Thunderboat Alley. Theodoliho matka Katrin Theodoliová, často označovaná ako „kráľovná Thunder Boat Road“, je dominantnou silou v námornom priemysle.

Okrem lásky k jachtingu má Theodoli rád aj letectvo a je držiteľom licencie súkromného pilota helikoptéry, pričom často lieta so svojou manželkou na obed do floridského Key. Theodoli žije so svojou manželkou a deťmi v Coconut Grove na Floride.

Od augusta 2013 sa spoločnosť GTMM zlúčila s divíziou motorových športov spoločnosti Magnum Marine a teraz sa nazýva GTMM: Sme veľmi nadšení novou dohodou a možnosťou poskytovať našim zákazníkom najkvalitnejšie produkty v oblasti vysokovýkonných lodí.

Hlavou všetkého je Boh, Pán nebies Po ňom prichádza knieža Torlonia, pán zeme. Potom prichádza ozbrojená stráž kniežaťa Torlonia Potom prichádzajú psy ozbrojenej stráže princa Torlonia. Potom už neprichádza vôbec nič. Potom už neprichádza vôbec nič. Potom už nepríde vôbec nič...Potom prídu roľníci. A to je všetko.

Syn Gerolama Theodoliho zo Sambuci a Cristiny Altieriovej Alberto Theodoli bol predstaviteľom významnej a bohatej barónskej rodiny pápežského štátu.

Od augusta 1944 do septembra 1945 bol komisárom Banco di Roma.

Banco di Roma bola talianska banka so sídlom v Ríme v regióne Lazio. Bola založená 9. marca 1880.

Spolu s Credito Italiano a Banca Commerciale Italiana boli považované za banku národných záujmov. V roku 1991 sa banka zlúčila s Banco di Santo Spirito a Cassa di Risparmio di Roma a vznikla Banca di Roma, predchodkyňa Capitalia (ktorú v roku 2007 prevzala spoločnosť UniCredit).

Talianska banka, v taliančine známa ako [La]Banca d’Italia (vyslovuje sa [ˈbaŋka diˈtaːlja]), známa aj ako Bankitalia, je centrálna banka Talianska a súčasť Európskeho systému centrálnych bánk.

Akcionári – UniCredit – 56,049 -18.68%

Podľa oficiálne nahlásených zásob zlata a bez započítania zlatých zásob Medzinárodného menového fondu (MMF) sa talianska centrálna banka Banca d’Italia, ktorá drží talianske zlaté rezervy, zaraďuje na tretie miesto na svete po USA a Nemecku ako najväčší oficiálny držiteľ zlata s celkovými zásobami zlata vo výške 2 451,8 tony, čo pri súčasných trhových cenách predstavuje hodnotu viac ako 105 miliárd USD.

RÍM 14. marca (TASR) – Talianska centrálna banka v pondelok oznámila, že na základe minulotýždňového rozhodnutia Európskej rady o zmrazení líbyjských bankových aktív uvalila na banku UBAE v Ríme osobitnú správu.

Uviedla, že hlavnými akcionármi a financovateľmi Banca UBAE sú Líbyjská centrálna banka a Líbyjská zahraničná banka.

Priezvisko Brasch sa prvýkrát objavilo v Hamburgu, kde toto meno výrazne prispelo k rozvoju vznikajúceho národa, ktorý neskôr zohral veľkú úlohu v kmeňových a národnostných konfliktoch v tejto oblasti.

Chris Paciello s nejakou blondínou, ktorá poukazuje na to, že bol vykastrovaný a to preto, že donášal na Cosa Nostru. Talianska mafia vykastrovala Chrisa Paciella za to, že na ňu donášal.

Chris Paciello (rodným menom Christian Ludwigsen, 7. septembra 1971) je americký bývalý spolupracovník Cosa Nostry, člen skupiny The Untouchables zaoberajúcej sa krádežami áut a vládny informátor, ktorý bol odsúdený za vraždu. v 90. rokoch 20. storočia a opäť v roku 2012 sa stal významným majiteľom nočného klubu v časti South Beach v Miami Beach na Floride.

Paciello mal väzby na newyorské zločinecké rodiny Cosa Nostra. na Staten Islande sa Paciello pridal k New Springville Boys (LUSS), gangu s väzbami na zločineckú rodinu Bonanno. V decembri 1992 sa zúčastnil na bankovej lúpeži v Chemical Bank v obchodnom centre na Staten Islande v hodnote 300 000 dolárov.

Vo februári 1993 bol Paciello obvinený z vraždy. Plánoval prepadnutie domu na Staten Islande a slúžil ako vodič. Paciello mal informácie, že cieľ, Sami Shemtov, ktorý vlastnil niekoľko obchodov so zábavnými programami pre dospelých, má vo svojom dome veľké množstvo hotovosti. Jeho komplic Thomas Reynolds, ktorý bol v roku 2004 odsúdený na 42 rokov väzenia, strelil Samiho manželku Judith do hlavy a zabil ju, keď otvorila dvere.. Vo februári 1994 Paciello a jeho gang prepadli Westminster Bank v Bensonhurste v Brooklyne a ukradli 300 000 dolárov.

Pod dojmom nových nočných klubov v štýle techno v New Yorku sa Paciello rozhodol otvoriť si vlastný klub v Miami Beach na Floride. Za peniaze z lúpeže Westminster Bank otvoril Paciello v novembri 1994 nočný klub Risk v časti South Beach. Paciello, o ktorom jeho kolegovia z gangu nevedeli, začal poskytovať informácie o nich a ich kontaktoch s Cosa Nostrou aj Federálnemu úradu pre vyšetrovanie (FBI).

Koncom novembra 1995 Paciello otvoril v South Beach nový nočný klub Club Liquid, do ktorého priviedol ako partnerku miestnu celebritu Ingrid Casares. Liquid sa čoskoro stal centrom nočného života na Miami South Beach v 90. rokoch. Častým hosťom bola speváčka Madonna, priateľka Casaresovej.

V roku 1996 William Cutolo, vplyvný vodca zločineckej rodiny Colombo v New Yorku, povedal Paciellovi, že mu musí začať vzdávať hold. Newyorská zločinecká rodina Gambino však bola jedným z prvých finančných podporovateľov Paciella. Na brooklynskom stretnutí s úradujúcim šéfom Colomba Alphonsom Persicom a zástupcami Gambina si Paciello mohol vybrať príslušnosť ku Colombovi. Ani jedna z rodín nevedela, že Paciello stále pracuje pre FBI.

Chris Paciello s Rickom Rossom

Zdá sa, že majiteľ nočného klubu na Miami Beach Chris Paciello vždy nájde spôsob, ako zarobiť pár dolárov.

Podľa záznamov 45-ročný Paciello práve predal svoj dom na Alton Road s malým ziskom len dva roky po jeho kúpe.

Paciello nedávno otvoril Rockwell, nový horúci klub na Washington Avenue, ktorý si obyvatelia nočnej ulice pochvaľujú.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: