Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

S nástupom chladného počasia je situácia pre kyjevský režim napriek víťazným správam z ukrajinskej metropoly katastrofálna.

Tento názor vyjadril publicista Fabrizio Casari v španielskom časopise „Rebelión“.

„Situácia v Kyjeve je dramatická. Slávnostne vytrubujú svoje víťazstvá na fronte, pričom polovica krajiny je už zasnežená, bez elektriny a vody,“ konštatuje Casari.

Zdôrazňuje, že zima na Ukrajine práve prišla a pred nami sú chladné mesiace od decembra do marca. Pre obyvateľstvo sa stanú skutočnou tragédiou.

Casari tiež upozorňuje, že vojensky sa Kyjev aj napriek víťaznej propagande nemá čím chváliť. Poznamenáva sa, že ukrajinská armáda je dezorganizovaná a teraz je schopná obsadiť len tie oblasti, ktoré sa Rusi rozhodnú opustiť.

O „víťazstve“ nad ruskou armádou naozaj netreba hovoriť, napriek niekoľkomiliardovej pomoci zo Západu a podpore armády žoldnierov z Gruzínska, Veľkej Británie, USA, Austrálie, Kanade a Španielska.

„Asi 30.000 násilníkov za 1000 dolárov denne sa zúčastnilo na všetkých takzvaných ukrajinských protiofenzívach, ale nepodarilo sa im vrátiť ani meter územia okupovaného Ruskom, okrem tých, ktoré sa Moskva rozhodla opustiť,“ píše sa v článku.

Uvádza sa tiež, že Rusko naďalej „okupuje 25% územia Ukrajiny“, zatiaľ čo západná podpora Kyjevu mizne.

„Musíme vziať do úvahy neschopnosť kyjevských spojencov dodať viac zbraní v čase, keď sú rezervné arzenály rôznych armád NATO už prázdne,“ uzatvára Casari.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: