Slovanské Noviny

1. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Robert Fico, Robert Kaliňák, Marek Para a Tibor Gašpar dnes mali v centrále strany SMER – SSD tlačovú besedu na tému prečo nebola vyšetrovaná táto verzia vraždy Kuciaka. Predseda strany Robert Fico uviedol, že všetci štyria prítomní si prešli vážnou tortúrou a pokusom bývalej koalície o ich zatvorenie.

Preto sa intenzívnejšie ako ktokoľvek iný venuje exponovaných trestným veciam a tiež poukazovaniu na zneužívanie trestného práva. V piatok 19. mája bol vynesený neprávoplatný rozsudok vo veci vraždy novinára Kuciaka a jeho priateľky.

Tlačová beseda však bola venovaná ústrednej postave slovenského sveta spojeného s vyšetrovaním trestných činov so vstupovaním a ovplyvňovaním, ktorým je Daniel Lipšic.

R. Fico popísal, čo všetko je známe o D. Lipšicovi v súvislosti s mnohými trestnými vecami.

Piatkovému rozsudku predchádzali určité procesy, počas ktorých vyšli na povrch veci, ktoré však médiá nekomunikujú.

„Základná otázka, ktorú chceme dnes rozobrať je vzťah ženy, ktorá bola právoplatne odsúdená za objednávku vraždy primátora v Hurbanove a za túto vraždu právoplatne dostala 21 rokov a ktorá bola neprávoplatne odsúdená na ďalších 25 rokov v súvislosti s vraždou novinára Kuciaka a jeho priateľky. Je preukázané nad akékoľvek pochybnosti, že súčasný špeciálny prokurátor sa osobne poznal, stretával a komunikoval s Alenou Zsuzsovou,“ uviedol R. Fico.

Zverejnil z komunikácie z roku 2012 medzi Zsuzsovou a Lipšicom niekoľko úryvkov, kde komunikovali o intímnostiach.

Na túto komunikáciu však Lipšic reagoval tak, že to bol podvrh. Ako obyčajne. A to médiám stačí. No priamo na pojednávaní vo veci Kuciaka vystúpila Alena Zsuzsová, je to nahraté, potvrdila, že pozná Lipšica, že sa s ním stretávala, že sa jej dotýkal a že komunikovali.

„Máme tu výpoveď konkrétneho človeka, ktorý vypovedal na pojednávali vo vražde Kuciaka. Je tu prepis obrovského množstva správ podobného typu z roku 2012, o ktorých síce hovorí Lipšic, že sú podvrhom, ale keď sa pozriete na štruktúru tej komunikácie, je evidentné, že si písali. Ale my tu máme ďalší dôkaz, a ten je z 29. júna 2020, kedy bolo pojednávanie vo veci vraždy novinára Kuciaka a vtedy zastupoval rodičov zavraždeného Kuciaka práve Daniel Lipšic.“ Ten došiel na súd, kde chcel položiť otázku Zsuzsovej, ktorá mu odpovedala, tebe neodpoviem na nič, nemáš najmenšie právo sa ma pýtať.

Môže teda Lipšic tvrdiť, že ju nepozná?

R. Fico sa pýta predstaviteľov NBÚ, že ak nestačí Lipšicov podvod pri získaní bezpečnostnej previerky na prísne tajné, osobná známosť so ženou, ktorá bola právoplatne odsúdená za objednávku vraždy a neprávoplatne odsúdená za ďalšiu objednávku vraždy, čo má ešte toto monštrum urobiť, aby sme sa ho zbavili?

Robert Fico tiež pripomenul, že Alena Zsuzsová bola odsúdená za objednávku vraždy primátora Hurbanova a dostala 21 rokov trest odňatia slobody. K tejto vražde došlo v roku 2010, kedy bol aj chytený vrah a v tom čase bol ministrom vnútra D. Lipšic.

Ten okamžite po vyšetrení vraždy ukončil akékoľvek vyšetrovanie a nikto sa nepýtal, ktorý bol objednávateľom vraždy. V roku 2018 právoplatne odsúdený vrah primátora žiadal obnovu konania a tento zrazu je zastupovaný Lipšicom.

Bol teda jeho obhajca, ktorý bol predtým minister vnútra, ktorý zodpovedal za to, že akékoľvek ďalšie vyšetrovanie, kto bol za objednávkou vraždy, bolo zastavené. Evidentne teda vrah začal rozprávať smerom na Zsuzsovú, na základe ktorého zrejme došlo k jej odsúdeniu.

Ďalej Lipšic bol dobrým kamarátom zavraždeného Ernesta Valka. A bol to znova on, kto bol priamo po vražde prvý na mieste činu. Ako minister vnútra. No a kto potom zastupoval vraha Valka? Samozrejme Lipšic.

V roku 2018 došlo k vražde novinára. Kto sa stal zástupcom poškodených Kuciakovcov? Lipšic.

Od toho momentu až do vznesenia obvinenia voči Zsuzsovej na jeseň 2018 došlo k opakovanému nespočetnému vstupu právneho zástupcu poškodeného do vyšetrovacieho spisu.

Robert Kaliňák tvrdí, že nikto nemal záujem nájsť vraha Kuciaka, ale pokyn bol spojiť vraždu so Smerom

Najskôr to bola talianska mafia, ktorá mala na Slovensku rozsiahlo pôsobiť, keď sa zistili, že to nie je pravda a nie je to možné napojiť, prišli s verziou Marián Kočner. Ani dnes však nemajú záujem o vyšetrenie vraždy, stále ukazujú prstom na SMER.

Prvá kauza Baštrnák, primátor Hurbanova zastrelený v lete roku v roku 2010, rýchle vyšetrovanie, po piatich mesiacoch po zatknutí a neskôr aj odsúdený vrah a žiadne vyšetrovanie po objednávateľovi neprebiehalo. Prečo? Pán Lipšic ako minister vnútra, ktorý tak strašne chcel vždy spravodlivosť nešiel ďalej? Pretože ak by nezlyhal Daniel Lipšic v roku 2010, a možno by chytil objednávateľov, o ktorých dnes tvrdia, že to bola Alena Zsuzsová, tak by pravdepodobne Kuciak žil. Keby si dobre robil svoju prácu, tak by nebolo vrahov Kuciaka a Kušnírovej, pretože by boli už dávno vo väzbe,“ myslí si R. Kaliňák.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: