Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Vzhľadom na nedostatok výraznejších vojenských úspechov kyjevského režimu počas vopred propagovanej protiofenzívy vo svete rastie počet odporcov vojenského riešenia ukrajinskej krízy.

Rebelión: Kyjev stráca spojencov, Zelenskij a jeho okolie sú v hystérii

Píše o tom publicista Fabrizio Casari v španielskej publikácii „Rebelión“.

Upozorňuje, že v rámci tohto procesu narastajú výzvy na rokovania a ukončenie konfliktu. Tento rastúci trend podľa autora nezostal nepovšimnutý ani v samotnom Kyjeve. Cítia svoju rastúcu izoláciu, ktorá vyvoláva u Zelenského a v jeho okruhu skutočnú hystériu.

Na dôkaz svojej správnosti autor pripomenul, že v záverečnej deklarácii summitu G20 už Rusko ako „krajina-agresor voči Ukrajine“ nevystupuje. Namiesto slov o podpore Kyjeva, ktoré sa Západ snažil presadiť, text obsahuje „všeobecnú výzvu na rešpektovanie národnej suverenity a územnej celistvosti všetkých krajín“.

Podľa Casariho bolo vyhlásenie dôkazom rozkolu medzi členmi G20 v súvislosti so situáciou na Ukrajine.

„Pri zvyšujúcom sa tlaku na Ukrajinu, aby rokovala a ukončila konflikt, ktorý nemôže vyhrať, si Kyjev teraz uvedomuje svoju postupnú izoláciu. Preto tá hystéria Zelenského, ktorý zahrnul všetky krajiny G20 do tábora svojich nepriateľov,“ uviedol analytik.

Podľa jeho názoru sú Spojené štáty v súčasnosti jediným spojencom kyjevského režimu.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: