Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Samozrejme že nie on, ten si nevie trafiť ani nohy do nohavíc. Ale tie vplyvné kruhy, ktoré stoja za ním.

Budem vecný, lebo o tom, ako Trump a Republikáni bránia podpore Ukrajiny sa už popísali stohy papiera a uskutočnilo sa milióny internetových diskusií.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Stručne povedané:

Donald Trump chce, aby bola chránená južná hranica USA pred inváziou miliónov nelegálnych imigrantov. Joe Biden naopak podporuje túto imigráciu, pretože sú to potenciálni voliči jeho Demokratickej strany.

Nemci si svojho času zvolili nacistov, a potom mali diktatúru, ktorá im fakticky vyhovovala. No a Demokratická strana chce demokraciu jednej strany ako nacisti, či komunisti, len na imigrantskom základe.

Trump preto spojil ochranu hraníc USA s podporou Ukrajiny. Nebude ochrana hraníc, nebude podpora Ukrajiny. Mňa len zaráža, koľko zbytočných nezmyslov sú politici schopní vyprodukovať.

Nemám nič proti tomu, aby EÚ bola obranyschopná, ale proti komu? Proti Rusom? Zatiaľ to vychádza tak, že by sme sa mali brániť imigrantom, hlavne moslimským, potom černošským a nakoniec samotnej EÚ, ktorá tento cirkus organizuje.

Nepredpokladám, že Donald Trump, pokiaľ vyhrá voľby, bude ústretovejší voči Rusku, ale minimálne sa nebude správať ako dementi typu Macron a spol. Viem jedno: Ľahko je dostať medveďa z brloha, horšie je ho dostať naspäť.

Neviem si predstaviť väčšiu imbecilnosť ako neuznať ruské prezidentské voľby. Môžeme si o nich myslieť čokoľvek, ale týmto aktom by sme spochybnili všetky voľby na celom svete.

Dostávame sa tak k tomu, čo obsahuje nadpis: Chcete totalitu? Voľte Bidena a jeho progresívnu suitu.

Pavel Fendek

O autorovi: Ing. Pavel Fendek je ekonóm, publicista, autor, lektor. Ing. Pri vysokoškolskom štúdiu ekonomiky sa oboznámil s ideológiou a dogmami marx-leninizmu. Tieto poznatky využil na kritickú štúdiu o nemarxizme, súčasnej neformálne vládnucej ideológie Západu. Autor knihy s viacerými vydaniami: Súmrak európskej civilizácie. Barbari sa zmocňujú Európy. Predseda Inštitútu národnej politiky Ľudovíta Štúra, o.z.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d