Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako môžu moderné dievčatá využiť vedomosti svojich predkov o sile ženských vlasov:

Nestrihajte si vlasy pred dôležitými udalosťami, ktoré ste dlho očakávali, aby ste nezasahovali do priebehu osudu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vždy sledujte stav svojich vlasov, češte ich každý deň, nie v zhone, ale s citom, zmyslom a usporiadaním. Počas čistenia zubov s nimi môžete a mali by ste sa rozprávať.

Z času na čas si vlasy vezmite do copu. Aspoň preto, aby si šetrila sily. Je užitočné si vlasy neuvoľniť, keď idete na miesto s veľkým davom ľudí – na trhy, do nákupných centier, do nemocnice, na cintorín.

Vlasy zviazané v nízkom drdole sa vyvinú u ženy takou kvalitou ako jemnosť. „Vysoký“ chvost alebo drdol dodáva vytrvalosť a silu.

Ak vypadávajú vlasy, je dôležité a nevyhnutné s Rodom spolupracovať. Pretože úlohou vlasov je tiež nás živiť generickou energiou. Pre ženu je vypadávanie vlasov najčastejšie problémom mužov a jej otca.

Zaobchádzajte s vlasmi ako s neoceniteľným darčekom. Ak vám vypadnú vlasy pred milovaným mužom, urobte to s pocitom, že ste ako bohyňa.

Pamätajte, že opravou a starostlivosťou o vlasy vnášate do svojho domova hojnosť.

Ak trpíte neustálymi chorobami a stratou sily, nechajte si vlasy narásť.

Ak chcete odpoveď na svoju otázku alebo podpísať, pred prácou si zapleťte vrkoč a choďte spať. Ráno si rozviňte vlasy a pustite sa do práce. Odpoveď príde.

Vedzte, že keď žena udržuje svoje vlasy v poriadku, nosí ich čo najdlhšie, stará sa o ne, získava ženskú energiu a ochranu. Zvyčajne má dobre vyvinutú intuíciu.

Hlavná vec je pamätať na to, že iba s jednou vlnou vlasov môžete niekomu vložiť lásku do srdca.

zdroj: z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.