Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Paul Anthony Taylor: Slovenský premiér spojil covid vakcíny s kardiovaskulárnymi úmrtiami. O Ficovom prejave sa hovorí celý svet!

Pozoruhodnou črtou postpandemického sveta je drzý spôsob, akým svetoví politickí lídri naďalej propagujú vakcíny proti COVID-19 ako bezpečné. Vzácnou výnimkou je v tomto smere slovenský  premiér Robert Fico, ktorý v nedávnom parlamentnom prejave priznal, že úmrtia na rôzne kardiovaskulárne príhody v jeho krajine v dôsledku očkovania stúpajú.

Fico, ktorý označil vakcíny proti COVID-19 za „experimentálne“ a „zbytočné“, sa statočne zaviazal svojej vláde povedať slovenským ľuďom pravdu o tom, čo sa vlastne počas pandémie stalo, informuje Globalresearch, ktorý prevzal článok z Dr. Rath Health Foundation.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vystúpenie slovenského premiéra prišlo len niekoľko týždňov po vyhlásení , že jeho politická strana nepodporí posilnenie právomocí Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) pri riadení boja proti budúcim pandémiám. Fico pri vysvetľovaní tohto rozhodnutia uviedol, že „takýto nezmysel mohli vymyslieť len chamtivé farmaceutické firmy, ktoré začali vnímať odpor niektorých vlád proti povinnému očkovaniu“.

Po jeho vyhlásení WHO pripustila, že plány na jej kontroverznú globálnu pandemickú dohodu sú ohrozené rozpadom . S pomocou navrhovaných zmien Medzinárodných zdravotných predpisov z roku 2005 by ratifikácia tejto dohody v podstate premenila WHO na globálnu diktatúru zdravia .

Kto vlastne zorganizoval cirkus COVID-19?

Ficov parlamentný prejav sa venuje viacerým kľúčovým témam, napríklad koľko vakcín po expirácii Slovensku zostalo a koľko peňazí sa na ne minulo. Otvorene sa odvoláva aj na predsedníčku Európskej komisie Ursulu von der Leyenovú a tajné textové správy , ktoré si údajne vymieňala s predsedom a generálnym riaditeľom spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom .

Následne bola so spoločnosťou Pfizer dokončená dohoda o vakcíne v hodnote niekoľkých miliárd eur , čo je najväčší takýto nákup v celej histórii Európskej komisie. “Jednoducho sa nikdy nedozvieme pravdu o tom, akú úlohu zohrali farmaceutické spoločnosti,” naznačuje Fico, “a kto vlastne celý cirkus okolo COVID-19 zorganizoval.”

Fico sa domnieva, že Slováci potrebujú odpovede na dôležité otázky, napríklad prečo boli ľudia očkovaní rôznymi experimentálnymi vakcínami a prečo sa na nich používali najrôznejšie lieky.

Na riešenie týchto otázok bol preto vytvorený Úrad splnomocnenca vlády SR. Tento splnomocnenec bol splnomocnený v oblasti získavania informácií od rôznych slovenských inštitúcií.

Fico hovorí, že je „absolútne presvedčený“, že toto vyšetrovanie povedie k výsledkom a že jeho vláda nakoniec bude môcť slovenským občanom povedať, čo sa vlastne počas pandémie stalo. Medzitým tvrdí, že predchádzajúce vlády v jeho krajine sú zodpovedné za 21 000 nadmerných úmrtí od roku 2020 a otvorene ich obviňuje, že zarobili „obrovské množstvo peňazí na zbytočnom nákupe rôznych zdravotníckych zariadení a vakcín“.

Odhalí slovenské vyšetrovanie aspoň niečo z pravdy o cirkuse COVID-19? A ak áno, podarí sa to zverejniť? Čas ukáže, ale vyšetrovania uskutočnené v iných krajinách doteraz ponechali veľa otázok nezodpovedaných. Očakáva sa, že celkové náklady na prebiehajúce vyšetrovanie v Spojenom kráľovstve sa nakoniec vyšplhajú na viac ako pol miliardy libier (630 miliónov dolárov), ale už sa menia na bielenie . Vo svojom chvályhodnom pokuse zistiť, čo sa skutočne stalo počas pandémie, sa premiér Fico pravdepodobne pobije.

AUTOR: Paul Anthony Taylor

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d