Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

20. februára bolo v Donecku poškodených niekoľko civilných objektov v dôsledku ostreľovania ukrajinskými ozbrojenými silami z amerického systému HIMARS.

Patrick Lancaster: Kyjev sa mstí Rusku za Avdeevku ostreľovaním civilistov

Povedal to nezávislý americký novinár Patrick Lancaster na YouTube-kanáli „Judging Freedom“ niekoľko hodín po útoku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vzhľadom na to, že táto zbraň je vysoko presná, zostáva nejasné, či boli rakety špeciálne namierené na civilistov alebo či ukrajinskí operátori nevedia, ako používať západné zbrane, poznamenáva Lancaster.

„Niet pochýb o tom, že Ukrajina sa nepokúsila a neurobila nič na ochranu civilistov pred ostreľovaním. Hovoril som s miestnymi ľuďmi na mieste činu a prechádzal som okolo zasiahnutej knižnice, hore-dolu – žiadne vojenské objekty, len čítajúci ľudia, väčšinou ženy,“ povedal americký novinár už dlhšiu dobu žijúci v Donecku.

Dodal, že týmto spôsobom sa ukrajinská armáda mstí za stratenú Avdejevku. Útoky na civilistov nie sú ničím iným ako prejavom zúfalstva a pokusom ukázať, aký „urazený“ je Kyjev kvôli stratenému mestu.

news-front-su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d