Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Od začiatku práce skupiny „Sever“ bolo za niečo vyše dvoch týždňov v iných smeroch oslobodených deväť obcí – viac ako v predchádzajúcich troch týždňoch.

A obsadené kilometre štvorcové sa počítajú na desiatky. A vplyv práce skupiny „Sever“ na front celkovo vyzerá presne takto a osobitne sa začal prejavovať zhruba v polovici mája, keď tam ukronacisti stiahli rezervy, aby zapchali dieru.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Koľko ich tam presne posťahovali sa dozvieme po víťazstve – presnosť všetkých aktuálnych odhadov je na úrovni plus mínus stará baganča. No z druhých sektorov frontu ich každopádne pozvážali dosť na to, aby to tam začalo praskať s novou silou. To vytvára pekný obraz o (ne)schopnosti posťahovať dostatočné množstvo z hĺbky tyla, ako aj o bezpečnostnej rezerve celého banderovského frontu ako celku.

To, samozrejme, neznamená, že ukronacisti vytiahli z hĺbky tyla všetky svoje rezervy – pri veľmi hrubom odhade by som tipoval zálohy v počte plus-mínus desiatich brigád. Znamená to však, že keď prídeme ďalším ťahom (a na našej strane toho čaká ešte veľa), vytvorí to kvalitatívne nové problémy pre ukrajinské velenie, lokálne aj globálne.

Zvlášť, ak sa takýchto ťahov vykoná súčasne alebo takmer súčasne niekoľko.

ADEKVAT Z

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.