Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ono (O – dlhé) – veľa ľudí číta [on] nesprávne a znie aj Jer, t.j. [ono]. Keď vidíme niečo nezvyčajné, čo nie je v našej sfére vedomia a chápania, ako to znie? [o-o-o], t.j. „O“ je dlhá, prekvapená forma. Preto je „Ono“ prekvapením; kedysi to znamenalo niečo alebo niekoho. Niečo  v špeciálnom stave. Niečo oddelené, oddelené od pozemského, ale už pre nás prejavené.

Oddeľujeme posvätné od pozemského a nebeské od pozemského a mnohosvetské od nášho sveta, no zároveň určujeme, že táto sféra, niečo, sa vytvára a prejavuje. Je to, ako keby to nebol náš vnútorný svet, ale mal s nami nejaké spojenie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kruh, Božia štruktúra transformvaná do nižšej reálnosti, Božia štruktúra ktorú dokážeme ponímať iba čiastočne, je za hranicou nášho ponímania, Mnohorozmernosť, Neustálosť cyklického pohybu, Poznanie neznámeho vo Svete Javi, Uzavretá štruktúra , nie stará ale mimo času a priestoru, forma nie níšho vnútorného sveta, ale majúca s nami nejaké spojenie.

  • ОТЧѢ – OTČE – keď je to potvrdené (T) človečenkým vnímaním (Č) a určuje najvyšší prejav (Jat), t.j. existuje vzťah, ako spojovacia niť. Otče je duchovný vodca.
  • OTEC je sprievodcom v živote. Tu po potvrdenom vnímaní (T) je bytie, život (E) a potom je tu cieľ (C), konkretizovaná forma – tá, ktorá smeruje ku konkrétnemu cieľu. Toto bude otec. Ale deti ho vždy volali „ŤAŤA“ – ten, ktorý je ustanovený zhora, tými, ktorí sú ešte vyšší. A keď to určia Bohovia, t.j. Vo všeobecnosti, najvyšší, už sa volal BAŤA.

Je tu ešte nejaká iná sféra života, toto je pre nás 50 a je tam tvar „O“, ktorý sme si definovali ako keby vo vzťahu k sebe, náš vnútorný svet je 10. Ale nie sme v kontakte, sme akoby v priestore, ktorý oddeľuje tieto dve sféry: našu sféru a mimozemskú sféru, a tento priestor je tiež Vesmír, má číselnú hodnotu 10. Ukazuje sa, že „On“ má číselnú hodnotu zo 70.  Všimnite si, prosím, „orati“ (orať) znamená deliť, ako to bolo, medzi hranice, t.j. O-Ó, dve sféry a medzi nimi je bod dotyku Vesmír.

sv

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

možno ste nepostrehli

%d