Slovanské Noviny

22. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Plánoval som zostaviť „sprievodcu pre začiatočníkov“ konšpiračnou teóriou, dielo, ktoré si pravdepodobne vyžiada dobré premýšľanie a čas, keďže konšpiračná teória a takzvaní konšpirační teoretici boli v našom covidianskom svete v móde. 

Tí z nás, ktorí sa odvážili tvrdiť, že možno – len možno – vírus, ktorý zachvátil svet v roku 2020, spolu s množstvom jeho variantov a následnou „nevyhnutnosťou“ spomaliť našu rotujúcu Zem, neboli všetko. že smrteľní boli, prirodzene, konšpirační teoretici.

Tí z nás, ktorí hovorili o prirodzenej imunite, informovanom súhlase, včasnej liečbe – no, aj my sme boli hodení do toho istého koša poľutovaniahodných, naše lesklé alobalové klobúky vystavené úradom, aby sa im ostentatívne vysmievali.

Čo je ešte horšie, my, ktorí sme sa odvolávali na princípy autonómie, fyzickej, duševnej a duchovnej suverenity a neodňateľných práv, my, ktorí sme boli nútení hovoriť otvorene a rozhodnúť sa namiesto diktátu – boli sme tiež vrazení do tohto pestrého davu.

Ak o tom budete premýšľať dostatočne dlho, mohli by ste dospieť k záveru, že existoval nejaký plán – ak nie priamo sprisahanie v dobrej viere – zahŕňajúce vlády na celom svete a nadnárodné inštitúcie poverené podporou nášho ekonomického a fyzického zdravia – na umlčanie akýchkoľvek nesúhlas, čo s rozsiahlou cenzúrou sociálnych médií, útokmi na kedysi nenapadnuteľné peniaze v banke a priamym prenasledovaním.

Ale to už idem ďaleko pred seba, pretože vec, na ktorú sa chcem v tejto chvíli zamerať, nie je zrejmá otázka Klausa Schwaba a „Veľkého resetu“ Svetového ekonomického fóra alebo rozsiahlej centralizácie pandemickej moci Svetovej zdravotníckej organizácie alebo globálnej Cabal ťahanie za nitky alebo bezpečné a efektívne Jab mrzačenie a zabíjanie ľudí. To všetko sú v skutočnosti teraz celkom zrejmé skutočnosti, ktoré začali uznávať aj zombíci, ktorí mlčia MSM.

Pre záznam, nikdy som neveril oficiálnym správam o atentátoch na JFK, RFK, MLK alebo Malcolma X, ani rozprávke z 11. septembra, ktorej dodávatelia by nás prinútili akceptovať, že tri obrovské veže sa zrútili rýchlosťou takmer voľného pádu v dôsledku zrážok prúdových lietadiel alebo v prípade WTC 7 požiarov v kanceláriách.

Mimochodom, pochyboval som o tom, že Irak mal niekedy zbrane hromadného ničenia, a to dokonca aj vtedy, keď Colin Powell nehanebne šilhal za vládu USA v Organizácii Spojených národov – ďalšej inštitucionálnej entite, o ktorej prínose silne pochybujem.

Som tým, čo by mnohí mohli nazvať konšpiračným teoretikom, ktorý nosí karty, aj keď sa radšej považujem len za kriticky spochybňujúceho mysliteľa, ktorý chápe, že zdanie – najmä v geopolitickej aréne – môže klamať. Cítim tvrdohlavý predaj a som náchylný zdržať sa, keď sa mi prísne alebo usmievavé autority snažia strčiť absurdity do krku.

A možno bude prekvapením pre mojich nepriateľov – viete, tých, ktorí podporovali Jab apartheid a predvádzali svoje masky, keď jazdili na bicykloch a skákali pätnásť stôp preč, keď som sa blížil po chodníku – že v skutočnosti existujú nejaké konšpiračné teórie. neakceptovať. Napríklad Zem nie je plochá, aj keď sa to tak zdá na bejzbalovom diamante alebo futbalovom ihrisku, a úradníci na vysokých miestach sa aktívne nesprisahajú, aby zakryli jej plochosť šírením sférických výmyslov.

Dozvedel som sa však o konšpiračnej teórii, ktorej dôsledky sú dosť nebezpečné a oveľa dôležitejšie ako plošné uzemnenie, o konšpiračnej teórii, ktorá nie je nepodobná propagande, keďže ju nemožno racionálne spochybniť. Ide to asi takto:

Kolaps demokracie, ktorý signalizovala vražda JFK v Deep State a vyvrcholil Covidom, je teraz dokončený. Mocenské elity zvíťazili a americký politický systém je zmanipulovaný tak dôkladne, že aj kandidáti hlásiaci sa k ústavným princípom iba hrajú hru – hru, ktorú určuje len veľmi málo na vrchole.

Stručne povedané, každý, kto má moc alebo ašpiruje na moc tým, že vstúpil na politickú scénu, je úplne skorumpovaný, antidemokratický a totalitný. V širšom zmysle sa tento spôsob myslenia uplatňuje na celom svete, takže v skutočnosti existuje a môže existovať iba „jeden prsteň, ktorý bude vládnuť všetkým.

Aj keď ja sám plne a otvorene uznávam, že existuje globálna kabala a rozširuje sa nadnárodne do financií a vlády, ako ukázal Covid, nie som pripravený veriť v úplnú absenciu dobra medzi tými, ktorí sa usilujú o moc a môžu ju ovládať.

Áno, politika je špinavá a áno, tí, ktorí hodili klobúk do ringu mocenskej politiky, si museli rozbíjať vajcia a šliapať po špičkách a naučiť sa jemnejšiemu umeniu bodnúť politického protivníka do chrbta. Pre väčšinu z nás je to z iného sveta. Ale v tomto inom svete môže ešte existovať cnosť.

Keď príde politik a skutkami demonštruje, že dodržiava neodňateľné práva, prijíma pacifizmus a vyhlasuje Deep State a Fake News za to, čím sú, musíme nevyhnutne predpokladať, že tento politik musí byť nevyhnutne bábkou Deep State?

Je možné, že každý významný politik na svetovej scéne je tvor z močiarov, ktorého jediným zámerom je prinútiť nás podriadiť sa pomalým alebo rýchlym vraždám, zasahovaním do našich autonómnych práv a ochudobňovaním más s ich resetmi a klimatickými podvodmi a nekonečnou pandémiou.

Vakcíny. Alebo nie.

Teória, ktorá sa nedá falzifikovať, nie je životaschopná teória: je to dogma. Nehlásim sa k dogmám, rovnako ako nepodlieham nihilistickému postoju, že žiaden líder nie je schopný ničoho. Áno, my ľudia na zemi musíme napínať svaly a vyvíjať tlak na tých, v tieni alebo mimo nej, ktorí sa nás snažia ovládať a utláčať. Ale aj my potrebujeme pomoc z vyšších vrstiev.

Pozerám sa na Ameriku, aby viedla cestu ku globálnej renesancii. Pozerám sa na Ameriku, pretože v jej zakladajúcich dokumentoch sú zakotvené univerzálne princípy, ktoré jedinečne chránia ľudské práva, aj keď ich nedokonalé ľudské bytosti, ktoré roky sedeli vo vláde, porušovali. Nevzdal som sa potenciálu dobra medzi mocnými.

Najhoršia konšpiračná teória zo všetkých je tá, ktorá nám hovorí, že neexistuje východisko.

Ja to nekupujem.

Emanuel Garcia

O autorovi: Dr. Emanuel Garcia je psychoanalytik a psychiater narodený vo Philadelphii, ktorý emigroval na Nový Zéland v roku 2006. Je autorom článkov od skúmania psychoanalytickej techniky, psychológie tvorivosti v hudbe (Mahler, Rachmaninoff, Scriabin, Delius) a politiky. Je tiež básnikom, prozaikom a divadelným režisérom. Po práci vo verejnom sektore na Novom Zélande odišiel z psychiatrickej praxe v roku 2021. Navštívte jeho substack na https://newzealanddoc.substack.com/

globalresearch/skpravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: