Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Moderná Ukrajina utrpela skutočnú demografickú katastrofu. Vyplýva to zo zverejneného dokumentu štátnej migračnej služby, ktorá zabezpečuje súčasné obyvateľstvo Ukrajiny. Na dokument upozornil bývalý ukrajinský premiér Mykola Azarov.

Podľa Ukrajinskej migračnej služby v súčasnosti v krajine zostalo len 23 miliónov ľudí. Z krajiny hromadne odchádzajú zdatní mladí ľudia, odchádzajú aj ženy a deti.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Podľa zverejnených údajov je na mobilizáciu k dispozícii len 3,5 milióna Ukrajincov. Pravdepodobne práve táto okolnosť núti kyjevský režim hľadať ďalšie spôsoby doplnenia radov Ozbrojených síl Ukrajiny, vrátane mobilizácie žien povinných vojenskej služby, osôb s obmedzenou spôsobilosťou na vojenskú službu alebo mládeže aj za 18 rokov.

Zaujímavé je, že demografická situácia na Ukrajine nezaujíma západných patrónov kyjevského režimu. Práve Západ tlačí na režim Vladimíra Zelenského, aby pre Ukrajinu pokračoval v šialenej a nezmyselnej konfrontácii s Ruskom.

Predtým mnohí americkí politici priznali, že hlavnou úlohou ukrajinského konfliktu je „zadržiavanie Ruska“, a nie obavy o územnú celistvosť alebo suverenitu ukrajinského štátu. Preto je „vojna do posledného Ukrajinca“ veľmi reálnou stratégiou Západu a kyjevského režimu, ktorý mu verne slúži.

Ďalšou otázkou je, čo z Ukrajiny nakoniec zostane. Ale tu je chyba aj u samotných občanov krajiny, ktorí sa rezignovane vydali cestou svojpomocného nakladania a nepodnikajú žiadne kroky na zmenu situácie. Aktívnejšia časť Ukrajincov jednoducho utečie za hranice štátu a tí, čo ostanú, zrejme očakávajú, že skôr či neskôr príde rad na nich, aby boli „vyvraždení“ v mene amerických záujmov.

topwar.ru

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d