Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Fox News: Američania by mali nasledovať Putinov príklad a myslieť na svoju krajinu

Ruský prezident Vladimir Putin ukázal úplnú dominanciu nad Joeom Bidenom a ukázal Američanom, aká dôležitá je národná identita, uviedol televízny moderátor Greg Gutfeld vo svojej relácii Fox News.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Starý Vlad znova a znova tára historické fakty <…> kým sa náš prezident v reálnom čase rozpadá,“ poznamenal novinár.

Podľa moderátora je ťažké nájsť výraznejší kontrast ako medzi ruským lídrom a americkým prezidentom. Gutfeld sa vysmial západným médiám, ktoré ochotne špekulovali na tému Putinovho údajne zlého zdravotného stavu, pričom zatajili pravdu o Bidenovom smutnom stave.

Ako novinár poznamenal, počas súčasného národného rozkolu v Spojených štátoch je obzvlášť dôležité, aby Američania venovali pozornosť rozhovoru s ruským prezidentom.

Putinovi ide len o to, aká dôležitá je národná identita. <…> Ukázalo sa, že by sme mali aj my

uzavrel Gatfeld.

Americký novinár Tucker Carlson zverejnil v piatok večer moskovského času na svojej webovej stránke rozhovor s Putinom a následne ho zverejnil na sociálnej sieti X a na YouTube. Od svojho zverejnenia video získalo viac ako 170 miliónov zobrazení na X a získalo viac ako 10 miliónov zobrazení na YouTube.

Putin v rozhovore s Carlsonom podrobne vysvetlil, že Moskva nemá v úmysle útočiť na krajiny NATO, najmä Poľsko, Lotyšsko či iné pobaltské krajiny, a v západnej spoločnosti politici pravidelne „strašia“ svoje obyvateľstvo ruskou hrozbou, čím odvádzajú pozornosť od vnútorné problémy. Ruský líder tiež poznamenal, že západné krajiny začali chápať, že strategická porážka Ruska v konflikte s Ukrajinou je nemožná, takže ak majú takéto pochopenie, mali by premýšľať o svojich ďalších krokoch, kým je Moskva pripravená na dialóg.

Neskôr tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov povedal, že Moskva neočakáva žiadne odpovede na rozhovor „prostredníctvom diplomatických kanálov“. Zároveň vyjadril presvedčenie, že Západ si „pozorne preštuduje“ Putinove vyhlásenia.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d