Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS už prišla na to, kto za to môže – Ľuboš Blaha.

1. V dnešnej O 5m12 sme sa dozvedeli, že opozícia za nič nemôže a prezidentka Čaputová samu seba vychválila do nebies. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

2. Ako vinník sa menovite riešil len jeden poslanec – zlý Blaha. Lebo áno, moja nenávisť viedla k pokusu o vraždu Roberta Fica. Takto to nejako vidia v RTVS, gratulujem.

3. Keď im Jano Richter flochol, že autorom parlamentného uznesenia o zmierení som ja, Jančkárovej sa zrútil svet.

4. Tak veľmi chcela zo mňa urobiť toho najhoršieho a bum nevyšlo. Ja len, že toto je moderátorka verejnoprávneho médiá – namiesto toho, aby riešila vinníka atentátu, ona kope do nás, do Smeru, do obete.

5. Ja chápem, že tu zo mňa má kopa ľudí komplexy, ale toto je už fakt za čiarou. Z dnešného O5m12 akoby vyplývalo, že v nemocnici leží Zuzana Čaputová a nie Robert Fico.

6. Dozvedeli sme sa ako sa jej niekto vyhrážal – a to je predsa horšie ako štyri guľky do tela. Aj Heger len o vlások unikol smrti – ach, zabudnite na Roberta Fica, to Heger je tu obeť!

7. Čo tam po tom, že prezidentka Čaputová ostentatívne šírila nenávisť voči premiérovi Robertovi Ficovi. Čo tam po tom, že ľudí vyzývala, nech „netliachajú“. Mrs. Pfizer.

8. Slováci, ktorí nechcú vojnu proti Rusku, sú vraj „zmätení“ – toto tvrdila. Až kým sa nenašiel nejaký Cintula, ktorý jej vypisoval listy, aká je múdra a odvážna. A jej fanúšik „problém“ vyriešil – že áno, pani prezidentka.

9. Ale jasné, poďme riešiť Blahu. Jančkárová ma ako hlavnú tému podsúvala nielen v prvej časti, ale aj v otázke Čaputovej – nikoho iného nemá tak v zuboch. Už tú svoju nenávisť nevie ani skrývať.

10. Ale nebojte, to je len predohra. Teraz ešte nemôžu priamo kopať do premiéra, lebo by to bolo trápne, a tak kopú do mňa. O pár týždňov pôjdu po Robertovi – pripravujú si pôdu.

11. „Pán premiér, nechcete podstúpiť sebareflexiu, veď predsa, hovorili ste o prostitútkach a potkanoch, veď to vy si za to môžete,“ toto príde, uvidíte, už sa na to tešia. Sem to tlačia.

12. Teraz som na rade ja. Lebo potrebujú likvidovať bojovníkov v Smere. A zodpovednosť za zločin veselo rozrieďujú. Od Čaputovej sa dozvedáme, že „obeťou mohol byť každý“. No jasné, čo tam po premiérovi

13. A Čaputová sa tam ľutuje, že som o nej povedal, že je agentka, lebo to je strašnejšie než pokus o vraždu premiéra. Poľutujme pani prezidentku, to ona je tu obeť.

14. A samozrejme, treba útočiť na alternatívu. Lebo Jančkárová, ktorá ešte aj 10 dní po atentáte na nášho predsedu šíri nenávisť voči mne, je úplná peacemakerka, to len zlý Danny Kollár je to najväčšie monštrum.

15. Ja viem, ako to vo vás po takýchto mediálnych fauloch vrie, priatelia. Ale poprosím vás o pokoj. My nie sme násilníci ako oni.

Najlepším spôsobom, ako nám môžete vyjadriť podporu, je ísť voliť v eurovoľbách. A dať mi krúžok. Tým ich naštvete najviac – Čaputovú aj Jančkárovú.

Lebo to, či stvárajú, je hanbou žurnalistiky aj akejkoľvek ľudskosti. Peknú nedeľu, priatelia

zdroj: Ľuboš Blaha

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.