Slovanské Noviny

4. marca 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vo štvrtok (8.2.) sa Slováci na sto percent presvedčili, kto tvorí elitu národa, ktorá nás zastupuje v parlamente. Grendelova nekompetentnosť pri podávaní pozmeňovacích návrhov, ktoré zabudol podpísať sú to najmenej.

„Očarili“ vulgárni Pročko či Galko (Matovičovo hnutie), zaujala Cigániková (SaS) pobehujúca po rokovacej sále bosá, jej kolega z poslaneckého klubu Hlina, ktorý si nenechal vysvetliť niečo, čo mal dávno vedieť, či Matovič (bývalé OĽaNO) nadávajúci predsedajúcemu. V centre tohto diania bol aj Dušan Jarjabek (Smer-SSD), ktorý na Facebooku skonštatoval, že vo štvrtok sme boli svedkami asi najväčšieho spoločenského dna.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Po tomto všetkom je už možný len „voľný ring“, kde prehráme všetci. Zloba, nenávisť, vulgárnosť, urážky, primitivizmus, to najprimitívnejšie falošné citové vydieranie, porušovanie zákona v priamom prenose a ľudský hyenizmus, provokovanie tým najtupším spôsobom, vzápätí falošné martýrstvo, hnusné klamanie ľudí, nerešpektovanie akejkoľvek ľudskej dôstojnosti a vyvolávanie spoločenských vášní,“ hodnotí dianie na Hradnom vŕšku Jarjabek.

„Prosto, pokus o spoločenskú popravu protivníka v priamom prenose. Určite nie celá opozícia ale niekoľko regulérnych bláznov sa stále pokúša o „prevrat“, nastolenim teroru menšiny. Toto už nie je politický boj opozície s koalíciou. To je boj regulérne chorých ukomplexovaných a primitívnych fanatikov, s väčšinou tej časti spoločnosti, ktorá má v sebe zakódované ešte nejaké pravidlá normálnej ľudskej dôstojnosti,“myslí si Jarjabek s tým, že ani prezidentské, ani iné voľby nesmú byť dôvodom na popravu práve tej dôstojnosti.

„Alebo ozaj podľahneme sfanatizovaným a nie celkom kompletným idiotom a musíme spáchať tento druh hodnotovej a spoločenskej samovraždy len preto aby sme prišli na to, že dobre už bolo?,“ uzatvára znechutený poslanec.

ZDROJ: FB Dušan Jarjabek /HD

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d