Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Podľa posledných vyjadrení Jara Naďa odporúčam strane Demokrati, aby si svoj názov dali do úvodzoviek.

Len tak bude výstižne označovať pravú podstatu tejto strany. Na Jarovi je priam fascinujúce, ako sa on sám vydáva za držiteľa pravdy a ostatných, ktorí majú iný názor, označuje pri najlepšom za hlupákov, ktorí naletia na Ficovu lož a Putinovu propagandu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Milý Jarko, takto sa uvažovalo v päťdesiatych rokoch. Je len prirodzené, že ľudia to pochopili. Keďže návrat do týchto rokov sa nikomu nepozdáva, tak aj tá tvoja strana dopadla tak, ako dopadla.

Propaganda má totiž rovnakú podstatu, či ide z Washingtonu alebo Moskvy.

V Británii sa aktuálne rozhorel spor o “nebinárnych” ľuďoch. Výsledky lekárskej správy o lekárskom “napomáhaní” tomu, aby sa ľudia s inou identitou, ako je ich prirodzené pohlavie, mohli dostať do „správneho“ tela, ktoré by bolo zhodné s ich “pocitom”, sú otrasné.

Samozrejme, lekári, ktorí si z týchto operácií urobili živnosť, vystupujú neobyčajnou zúrivosťou proti tým, ktorý ich lekársku “pomoc” spochybňujú. Dokonca ich obviňujú z nenávistnej reči. Skrátka galimatiáš, Sodoma aj s Gomorou doplnená o skazenosť v Ure Chaldejskom (príčiny potopy sveta).

Ale dovoľte mi zamyslieť sa nad problematikou čisto ľudsky, eticky, bez hlbokej znalosti biológie človeka.

Podľa mojich vedomostí sa dajú niektoré diagnózy súvisiace s odchýlkami v správaní voči biologickej skutočnosti medikamente liečiť. Spomenúť to však v dnešnej dobe znamená, že sa vystavíte tvrdému útoku a označia váz za šíriteľa nenávisti proti nebinárnym ľuďom. V poriadku.

Ale keď niekto nezvratným spôsobom zasiahne do tela nebinárnej osoby, to je v poriadku?

Ak niekomu odstránia pohlavné orgány, zohavia jeho telo na ďalší celý život, skutočne si títo ľudia myslia, že napravia aj jeho dušu?

Zohavené telo je len zohavené telo, biologická podstata sa nezmení.

Podľa svetonázoru je to buď proti Bohu alebo proti prírode, resp. proti obom. Keď sa rozhodne nejaký človek v tridsiatke, že sa chce nechať zohaviť, je to jeho rozhodnutie. Ale

aby deťom zastavovali pubertu a potom ich ohavili ako na bežiacom páse, je jednoducho zvrátené.

Nech ma obviňujú z hociktorej strany a hoci kto. V biológii sú len muži a ženy, nič navyše. Všetko ostatné je iba spoločenský rozvrat. A je jedno, či sa „procedíruje“ na Eurovízii alebo v latexoch na Pride.

Na záver iba krátku poznámku. Útok na naše školy v minulom týždni nebol výplodom chorého mozgu. Bol to premyslený ťah na destabilizáciu politického systému u nás. Preto ho treba riešiť podľa princípu Cui bono, cui prodest. Teda komu to vyhovuje, komu to prospieva

Anton Hrnko/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d