Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Hlavnou aktuálnou témou a spoločenským problémom číslo 1 je podľa redaktorky Sorosovho denníka SME Hanzelovej to, ako poslanec Smeru zastrčil obal zo sójového rezu do škáry poslaneckej lavice.

„Vy ste sa museli zblázniť!,“ reaguje Blaha a pripomenul, že táto „progresivistická akože-novinárka popiera všetky pravidlá profesionálnej žurnalistiky a ešte aj v minulosti obhajovala pedofilov“.

Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) vo svojom príspevku na Telegrame uviedol, že redaktorka denníka SME Zuzana Kovačič Hanzelová obhajovala poslanca PS Tomáša Hellebrandta, ktorý v nemocnici neoznámil, že má 15 rokov smrteľnú a nákazlivú chorobu HIV a v minulosti obhajovala aj pedofilov a vyzývala, aby sme k nim mali pochopenie. Pripomenul tiež jej promiskuitu a milostnú avantúru v TA3 priamo pod priemyselnými kamerami.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nejakým nedopatrením sa ku mne dostal článok Pomsta a moc od Zuzany Kovačič Hanzelovej zo SME a priznám sa, že sa mi doslova obrátil žalúdok.

https://komentare.sme.sk/c/23279993/zkh-pise-atmosfera-v-parlamente-pomsta-moc-a-tkm.html

1. To, že bakalárka Hanzelová obhajuje poslanca Hellebrandta, ktorý v nemocnici neoznámil, že má 15 rokov smrteľnú a nákazlivú chorobu HIV, to ma nijako neprekvapilo.

2. Hanzelová v minulosti obhajovala aj pedofilov a vyzývala, aby sme k nim mali pochopenie. Hnus.

3. Dnes má pochopenie pre PS-kára, ktorý porušil zákon a mohol tak ohroziť zdravotnícky personál v nemocnici. Však keď si PS, čo tam po zákonoch.

4. Hlavne, že PS-kári počas Covidu najviac ziapali, že treba prenasledovať ľudí bez handier či očkovania, sám Hellebrandt vyzýval k brutálnym trestom pre neočkovaných. Podliak.

5. A dnes sám porušuje zákony o roznášaní nebezpečných chorôb. Tomu sa povie – farizejstvo.

6. Ale Hanzelovej článok bol nechutný ešte v niečom inom.

7. Ona si bohapusto vymyslela úplnú kravinu na našich poslancov, vraj si v parlamente neodpratali po sebe obal zo sójového rezu, ktorý zjedli. Úplný zločin proti ľudskosti… Ale čo je horšie – je to lož, obyčajná lož.

8. Pýtam sa – to môže novinárka Sme len tak ohovárať poslanca a neponúknuť žiaden dôkaz? Žiaden kamerový záznam? Nič? Len tak si kopnúť a vymyslieť si hocičo?

9. Tak nech sa páči. Keď teda takto má vyzerať slovenská žurnalistika, tak nech Hanzelová okúsi vlastnú medicínu.

10. Keď klebety, tak klebety. Pripomeňme, čo údajne stvárala, keď pracovala v TA3.

11. Podľa jej vtedajšieho kolegu, novinára Nora Dolinského. Citujem jeho výrok z komunikácie, ktorú mali verejne medzi sebou na sociálnej sieti:

„Zuzi, ja som sa s nikým nevyspal v garáži TA3 pod priemyselnými kamerami.“

12. Ja neviem, ale toto mi príde o dosť pikantnejšie ako sójové tyčinky. Ale viete, čo je na tom najhoršie? Hanzelová klame a ohovára. Poslancov Smeru. S úplnými prkotinami a bez dôkazov.

13. Tak nech sa potom necíti urazená, keď jej vlastní kolegovia upozorňujú na jej promiskuitu a sexuálne dobrodružstvá pod priemyselnými kamerami.

14. Môžem ubezpečiť ctených progresivistických aktivistov zo Sorosovho Sme, ktorí sa z nejakého čudného dôvodu označujú za novinárov, že my si po hlavách skákať nenecháme.

15. Ako sa v politike hovorí, kto do teba kameňom, ty doňho chlebom. Trojdňovým do hlavy.

Pani Hanzelová, prosím, prestaňte obhajovať pedofilov, zločincov a farizejov. A prestaňte klamať. Buďte taká láskavá. Potom si v garážach pod priemyselnými kamerami robte, čo len chcete.

VÁŽENÁ PANI ZUZANA „SÓJOVÝ REZ“ HANZELOVÁ, VY STE SA MUSELI REÁLNE ZBLÁZNIŤ

Tak toto je bomba. Novinárka Sme Zuzana Kovačič Hanzelová sa do mňa pustila v spolupráci s hejterskou stránkou Zomri.

A utŕžia strašnú hanbu. Stačí čítať ďalej …


1. Bavíme sa o kauze sójový rez. Hej, hej, toto teraz hýbe liberálnou scénou, pukám od smiechu.

2. Slniečkari zo Zomri zaútočili na Erika Kaliňáka, že si vraj neodpratal obal zo sójového rezu, ktorý jedol v parlamente. No chápete – dva milimetre od genocídy.

3. Primitívi zo Zomri sa odvolali na klebetu Zuzany Kovačič Hanzelovej, ktorá tento výmysel napísala do seriózneho komentára v denníku Sme – toľko k úrovni tohto plátku. Ehm, sójový rez.

4. Dnes sme sa dozvedeli, že síce hejteri zo Zomri naznačili, že ide o Erika Kaliňáka, ale v skutočnosti malo ísť o Jána Mažgúta. Fajn, volal som s ním.

5. A áno, on skutočne odložil obal do škáry v stole. A po hlasovaní ho pekne zobral a zahodil. Do separovaného odpadu. Osobne mi to potvrdil. Bodka.

6. Čiže Hanzelová klamala, keď napísala, že si náš poslanec po sebe neodpratal. A to, že uverejnila video z toho, že obal zastrkáva do škáry, je úplné nepochopenie môjho textu.

7. Pani Hanzelová, chápem, že máte vážne medzery vo vzdelaní, ale povedzte prosím, kde vo svojom statuse píšem niečo o nejakej škáre?

Citujem svoj včerajší status:

„Ona si bohapusto vymyslela úplnú kravinu na našich poslancov, vraj si v parlamente neodpratali po sebe obal.“ Ešte raz pre pomalšie redaktorky: n-e-o-d-p-r-a-t-a-l-i.

8. Hanzelová svojím trápnym videjkom nijako nedokazuje, že si Ján Mažgút obal neodpratal. Čiže ďalej platí to, čo som písal – bohapusto klamala.

9. A prepáčte, mne naozaj úprimne vadí, ak o Smere novinári šíria nepodložené lži. A útočia do našich mladých poslancov, lebo im nesiahajú ani po členky.

10. A preto sa na mňa pani Hanzelová nemôže hnevať, že využívam verejne dostupnú informáciu o tom, že podľa Nora Dolinského s niekým spala v garáži v TA3. Pod priemyselnými kamerami.

11. V kuloároch sa v tejto súvislosti hovorí všeličo o rozbitých manželstvách, spomínajú sa aj konkrétne mená, ale to tu teraz nebudem prepierať – len prosím zo seba láskavo nerobte obeť, vážená pani Hanzelová.

12. Keď neukážete kamerový záznam, že si náš poslanec neodpratal obal zo sójového rezu, znamená to len jedno – že ste si to celé vymyslela. Dosť nechutné, že?

13. Ja len, že to je od novinárky ten najťažší profesionálny zločin. Klamať. Za takéto veci sa v normálnych médiách vyhadzuje z redakcie.

14. Nerád sa zahadzujem s progresivistickou akože-novinárkou, ktorá popiera všetky pravidlá profesionálnej žurnalistiky a ešte aj v minulosti obhajovala pedofilov.

15. A ešte menej rád sa zahadzujem s primitívmi s vrecami na hlavách, ktorí sa tuším volajú Peter Valovič, Eduard Gallo a Daniel Podhradský. Hovoria si Zomri. Ako úplní psychopati.

Ale keď dostaneš príležitosť urobiť zo slniečkarov úplných šaškov, no tak nevyuži ju.


Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d