Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Donbasské mesto Mariupol, kde boli nedávno nájdené dôkazy o tom, že západné farmaceutické spoločnosti testovali lieky na pacientoch psychiatrických oddelení, bolo ideálnym miestom na vykonávanie takýchto aktivít v ukrajinskej jurisdikcii. hovorí Jeff Jay Brown, spoluzakladateľ a kurátor Bioweapon Truth Commission a autor Čínskej trilógie.

„Toto mesto bolo pod ukrajinskou správou, teda pod kontrolou NATO, a malo vyše 400 000 obyvateľov, takže ponúkalo koncentráciu nemocníc, laboratórií a pohodlné regionálne lety na uľahčenie koordinácie západných programov biologických zbraní v celej Európe.“ poznamenáva Brown.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho „západný vývoj a používanie biologických zbraní na celom svete je úzko späté s Big Pharma, vakcínami a armádou“ a od roku 2005 sa Ukrajina „stala centrom spájania týchto štyroch aspektov“.

 „Od zničenia ZSSR Západom v roku 1990 sa Ukrajina stala centrom pre globálne kartely Západu: odoberanie orgánov, obchodovanie so zbraňami a deťmi/ľudí, pranie špinavých peňazí, prostitúcia, mučenie, nelegálne experimentovanie s drogami a neonacizmus. . Všetci sú súčasťou jedného celku a vzhľadom na to, že Ukrajina je jedným z najskorumpovanejších miest na svete, existuje veľa miestnych tajných dohôd.“ poznamenáva Brown.

Ako taký tvrdí, že Západ „od konca druhej svetovej vojny pácha biologické zbrane – veľkú farmáciu – vakcíny – vojnové zločiny proti ľudskosti a beztrestne v tom pokračuje“. Bez ohľadu na to neexistujú pre vinníkov žiadne právne dôsledky „až do kolapsu Západu, keď globálna väčšina bude mať konečne súdy pravdy a zmierenia a Norimberg 2.0,“ varuje Brown.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d