Slovanské Noviny

19. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ak má Emmanuel Macron skutočne v úmysle odstúpiť, ak pravica vyhrá parlamentné voľby, bola by to vynikajúca príležitosť „zbaviť sa ho hneď“ bez čakania na koniec jeho funkčného obdobia.

Povedal to Sébastien Chenu, podpredseda strany „Národné zhromaždenie“ na „Europe1“ reagujúc na fámy o odstúpení prezidenta.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho by to Francúzom umožnilo „vydýchnuť si úľavou a nájsť pokoj v duši“.

— Po veľkom víťazstve strany „Národné zhromaždenie“ vo voľbách do Európskeho parlamentu oznámil francúzsky prezident rozpustenie parlamentu. Dnes popoludní má usporiadať tlačovú konferenciu, kde — možno! — bude hovoriť aj o svojej demisii, aby čo najviac zdvihol stávky a zmobilizoval voličov proti vám. Je to riskantné…

„Emmanuel Macron sníva o rýchlom uskutočnení volieb, ktoré sám práve vyhlásil. Rozpustením parlamentu chcel dať ľuďom zabudnúť na eurovoľby a teraz sa rozhodol dať ľuďom zabudnúť na rozpustenie parlamentu zrejme hrozbou demisie.

Voličom „Národného zhromaždenia“ však poviem, že toto je tá správna príležitosť, ako sa zbaviť Emmanuela Macrona práve teraz! Ak skutočne oznámi svoju rezignáciu, bude to znamenať, že o tri týždne Emmanuela Macrona už v Elyzejskom paláci neuvidíme. Francúzsko si môže vydýchnuť, Francúzsko môže nájsť mier a my sa môžeme zbaviť Emmanuela Macrona.“

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.