Slovanské Noviny

19. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ide po vzore svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča. Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí označil občanov SR, ktorí sa nechceli počas pandémie koronavírusu Covid-19 zaočkovať za dezolátov! Za dezolátov, ktorí uverili tomu, že pandémia v tom čase už skončila!

Krajči ide v Matovičových šľapajách

V hnutí OĽANO ide zrejme o obľúbené označenie Slovákov, keďže slovo „dezolát“ s obľubou používa aj samotný Matovič či súčasný šéf Demokratov Jaroslav Naď.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pandémia na Slovensku

Pandémia Covidu sa bez pochýb zapísala do dejín ľudstva, akou jedna z najhorších udalostí, ktorá nás postihla. Napriek jej katastrofickým dopadom, sa mnohým lídrom na svete podarilo s týmto nekompromisným súperom úspešnejšie bojovať, ako tandemu Matovič-Krajči-Heger.

Kým v iných krajinách poctivým prístupom, premyslenými krokmi a účinnými opatreniami, znižovali dopady na spoločnosť, tak u nás zomierali ľudia, ako na bežiacom páse. Na Slovensku počas pandémie Covidu-19 zomrelo vyše 22-tisíc občanov! A mnohí odborníci, lekári, politici ale aj bežní občania sa zhodujú, že za tak enormne vysoké číslo úmrtí, môže chaotický manažment vtedajšej vlády. Práve preto, sa manažmentom pandémie zaoberá aj Generálna prokuratúra, ktorá vedie vyšetrovanie.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.