Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Podnadpis hovorí: Citizens Who Speak out against the Covid-19 Vaccine: “3 Years Prison and €45,000 Fine”? Teda – Občania ktorí sa vyslovia proti tej COVID-19 Vakcíne: “3 roky basy a pokuta €45,000”?

Ak tu nie je prakticky všetko „vytrhnuté z kontextu“, čo ale nie je celkom dobre možné, uvidíme ďalej, tak niekto zamieril smerom uvedeným v mojom nadpise.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Hodnotenie zo strany autorov článku je, že jeho zámerom je kriminalizácia ľudí, ktorí spochybňujú „Vakcínu proti COVIDu 19“.

Podľa mňa tým túto udalosť podceňujú, zjavne nemajú skúsenosti s tzv. komunistickým systémom. Predsa ak by bol prijatý, tak potom, ako sami uvádzajú v texte – útočia na sectarian drift – sektárske smerovanie – a chcú dať zdravotníckemu systému do ruky proti tomu sektárske nástroje. Oficiálne na boj proti niekomu inému obvinenému zo sektárskeho smerovania.

Čánok má aj ďalej explicitný podnadpis, ktorý hovorí, že The Covid-19 Vaccine is the Unspoken Intent – teda nevysloveným zámerom je Vakcína proti Covid-19.

Ten tlak Vládcov Francúzska ale smeruje k získaniu práv, ktoré by štátu umožnili zrejme doteraz neuveriteľné možnosti. Článok neobsahuje všetko, ale podľa všetkého je návrh zákona formulovaný všeobecnejšie, nie len vo vzťaku na vakcínu „proti COVIDu“ (ktorá ako vieme nie je proti COVIDu, taká neexistuje). Štát akosi neberie do úvahy, že tá vakcína podľa štatistík zabila skoro toľko ľudí ako vírus, niektoré zdroje – a to štatistiky – uvádzajú, že dokonca viac. Má to logiku, ide predsa o vírus, a ďalší vírus bude iný, tá vakcína nebude účinná, môže teda iba škodiť.

To však nepriamo znamená, že nejde – nemôže ísť – o tú konkrétnu vakcínu, ale štát chce získať právo na nasadenie vakcíny vyvinutej po ďalšom víruse, ktorý niekto vyrobí. Teda – pripomínam – vírus COVID bol vyrobený umele, v labáku US Army vo Winnipegu v Kanade, labák stále existuje. A ak zopakujeme, že účinok vakcíny je značne pochybný, keďže zabila približne rovnaký počet ľudí ako vírus – tak je celý ten zámer celkom neuveriteľný – chcú súhlas, aby po vypustení ďalšieho umele vyrobeného vírusu mohli zase zdvojnásobiť počet obetí nasadením podobnej vakcíny.

To celé vyzerá tak, že buď nemáme skutočné informácie, alebo nám niekto podsúva niečo iné. A nevieme s akým zámerom. Treba to celé brať s maximálnym podozrením. Zrejme v skutočnosti nepoznáme čo navrhovateľ zákona má za ciele, nakoniec celá informácia je čiastková a sprostredkovaná. To sa asi v krátkom čase ukáže, treba sledovať.

Zdrojom informácií, aj textu, je môj častý zdroj Global Research.

Link na uvedený článok je tu. 

preklad: Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d