Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Exsiskár Forisch podal na generálnu prokuratúru trestné oznámenie na Pavla Ďurku pre pokračujúcu trestnú činnosť a žiada jeho väzobné stíhanie

 „Je načase, aby Maroš Žilinka už začal reálne konať a nechal Ďurku zatknúť, aby nevplýval na svedkov, spoluobvinených, znalcov a nemaril viac vyšetrovanie závažnej trestnej činnosti“.

Bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby, predseda OZ Prinášame nádej Pavol Forisch doručil na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie týkajúce sa zneužívania právomoci verejného činiteľa, marenia spravodlivosti a v súvislosti s podozrením o pokračujúcej trestnej činnosti skupinou obvinených policajtov, ktorých nový minister vnútra Matúš Šutaj Eštok postavil minulý týždeň mimo službu.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Takže priatelia máme po voľbách a je načase aby generálny prokurátor Maroš Žilinka začal aj reálne konať. Podnetov mal doteraz viac než dosť a výsledok je nulový.

Preto sme teraz pripravili trestné oznámenie na Pavla Ďurkov za pokračujúcu trestnú činnosť. Dnes sme ho aj podali na generálnej prokuratúre.

Musí byť podľa zákona vzatý okamžite do väzby pretože ako obvinený, ktorý pokračuje v tej istej trestnej činnosti čím je zneužívania právomoci verejného činiteľa musí byť väzobne stíhaný aby bolo zamedzené v ďalšom pokračovaní jeho trestnej činnosti.

Takže pán Maroš Žilinka ak ste doteraz nemali žiaden podnet od obyvateľov a ani vás to samého od seba nenapadlo tak nech sa páči tu je trestné oznámenie a nič vám nestojí v ceste a dokonca je vašou povinnosťou nechať Pavla Ďurkov ihneď zatknúť.

Zdroj: OZ Prinášame nádej / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: