Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Jde samozřejmě o to, že chce utajit fakt, že nově příchozí nejsou žádní uprchlíci, jak je předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová prezentovala, ale invazní armáda. 

EU, která chce všechny „obohacovače“ z Afriky, kteří dorazili na Lampedusu, přerozdělit po celé Evropě, nyní vydala příkaz k smazání či zneviditelnění VŠECH videí z Lampedusy na sociálních sítích.

Situace na Lampeduse totiž eskaluje, invazisté dokonce zabrali část ostrova a postavili si tam barikády.

Brusel se nyní rozhodl využít nového cenzurního zákona a nařídil, aby byla videa z Lampedusy na všech sociálních sítích buď smazána nebo alespoň zneviditelněna na území EU.

Jde samozřejmě o to, že chce utajit fakt, že nově příchozí nejsou žádní uprchlíci, jak je Lejnová prezentovala, ale invazní armáda. Fašistická sebranka z Bruselu zřejmě chce, aby občané tyto vojáky nadšeně vítali.

Zde je video výše zmíněných barikád, které zatím nebylo zcenzurováno, ale počítejte s tím, že kdykoli může být zneviditelněno (samozřejmě pokud nemáte VPN):

Italský twitterový účet Radio Genova, který zprostředkovával videa komentovaná anglicky pro celý svět, byl již pro EU zablokován. Píše k tomu následující:

„EU nás dnes cenzurovala, zítra se to může stát vám. Dříve nebo později přijdou do našeho domu, aby nás zatkli, jednoduše proto, že říkáme pravdu. Nepodceňujte to. Chtějí, abyste věřili tomu, co není skutečné, aby vás udrželi na vodítku, a pokud máte námitky, cenzurují vás.“

Obraz

Dále Radio Genova píše:

„Naše tweety o africké invazi na Lampedusu byly cenzurovány v celé EU. Velmi vážná bezprecedentní epizoda, která se děje v diktaturách. Nacističtí politici EU chtějí skrýt pravdu, chtějí, abyste věřili, že jsou uprchlíci. Chtějí nás umlčet, ale neuspějí!“

K uvedenému už jen připomínám, že invaze je plně řízena právě EU, jejímž hlavním úkolem je výměna evropských obyvatel.

Tato bezprecedentní cenzura je jen dalším z mnoha důkazů, že neexistuje nic horšího než setrvání v EU.

Mimochodem, po odjezdu Meloniové a Lejnové připlulo záhy dalších více než 1000 ilegálů. ZDE jsou někteří z nich.

Videa z Lampedusy se pokouším uchovat tak, aby byla alespoň pro vás nadále viditelná. Kompletní kompilaci těchto videí později zveřejním. Pokud EU vadí, pak je jejich uchování o to důležitější.

Bylo by sice jistým řešením dát je na Telegram, ale ten má spadnout pod cenzuru již v únoru…

Zdroj: necenzurovanapravda.cz


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: