Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Producent Petr Kratochvíl o zločine, ktorý nemá v histórii obdoby, depopulačnej agende, šéfovi Svetového ekonomického fóra Klausovi Schwabovi ako potomkovi nacistickej rodiny,

progresivistoch a ich nacistickej agende nastolenia globálnej totality, rozdeľovaní spoločnosti a potrebe, aby sa ľudia konečne prebudili a držali spolu.

Rozhovor Robina Čumpelíka z projektu Inovace Republiky s českým hercom, producentom a emigrantom do USA Petrom Kratochvílom o kultúre a aktuálnej spoločensko-politickej situácii doma a vo svete.

„Teď už to není levice nebo pravice. Je to obrovské zlo. Chtěl bych říci antikrist, ale neznám velká slova, která by označila míru tohoto zla,“ říká v rozhovoru Petr Kratochvíl.

• Jaký se odehrává zločin, který nemá v historii obdoby?

• Proč hovoří o depopulaci?

• Schwab je potomek nacistů?

• Jak dnešní doba ukazuje charaktery lidí?

• Jaká je dnešní analogie s Antichartou?

• Proč nezveřejnili, kdo zabil Kennedyho?

• Co je to hra Velký Reset?

• Kdo je to Klaus Schwab?

• Proč bude rád, když nebude mít pravdu?

• Proč má obavu, že to nemůže dopadnout dobře?

• Proč je mír válka a válka je mír?

• Proč jsme před obrovským zlomem civilizace?

• Co se dělo v Kanadě?

• Proč je potřeba najít víru v sobě?

• Jaké otázky bychom si měli klást?

1. časť rozhovoru:


2. časť rozhovoru:


Zdroj: YouTube Inovace Republiky / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: