Slovanské Noviny

12. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Dosluhujúca europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholson, ktorá skončila aj ako politička na Slovensku si neodpustila zhodnotenie volieb do Európskeho parlamentu, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. Podľa neho je jasné, že nikto nie je dobrý. A dokonca ani Slováci. Zhejtovala Ódora z PS, Ľuboša Blahu zo SMER – SSD a progresívcom odkázala, aby prestali piť. Zdá sa, že u nej platí iba to,že: „…já, já, já, jenom já…“.

Prvé slová venovala Ľudovítovi Ódorovi z PS.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Vážení víťazi a porazení, milí Ódor a Blaha, najprv by som si rada štrngla s Progresívnym Slovenskom. Šesť mandátov je pekný výsledok. Mladý Šimečka si zaslúži bublinky. A vy tiež, pán Ódor. Slovensko by si z bubliniek rado uchliplo. Oslavovať a chlastať do rána? Vždy pripravení. Dôvod sa nájde. Vo svojej slniečkárskej bubline už dva dni počúvam reči z povolebnej party: šak to nedopadlo až tak zle. Šak sme to nakoniec dali. Šak progresívci vyhrali,“ napísala europoslankyňa v úvode príspevku na sociálnej sieti.

A hneď aj dodala: „Prestaňme sa klamať. Tak to šampanské zasa zaštupľujte, zahrabte do zeme a buchnite, až keď z toho bude koňak. O 5 rokov.“

Potom prišli na rad SMER – SSD a Republika

„Do Európskeho parlamentu ide našu krpatú krajinu s povesťou vrahov novinárov, homosexuálov a premiérov zastupovať to najohavnejšie, čo stvorila dezinfo scéna. Laššáková, Mazurek, Uhrík, Kali Jr. a vy, Blaha. Ste slovenské zlo vyrobené z ruského teflónu, po ktorom stečie úplne všetko. Aj salónne spôsoby európskeho parlamentu. EP na vás nie je pripravený. Ešte aj francúzsky ultra-nacionalista Jordan Bardella, divoký plemenný žrebec Le Pennovej, sa v EP krotil a nastavoval uhladenú časť svojej tváre. Vy takú ani nemáte,“ myslí si podľa príspevku Ďuriš Nicholson.

„Pravé slovenské zlo je nevychované a ukričané. Nadáva prezidentkám do amerických ku*iev, uráža oponentov, obcuje s bombicom, hajluje. A je úplne jedno, či má na anabolických ceckoch vytetovaný hákový kríž alebo či je naprataný v obleku sociálneho demokrata. Budú silní. Budú hlasní. Budú šokantní. Budú to ruskí špióni v EP. A aj oni budú Slovensko,“ straší dosluhujúca europoslankyňa.

Eurovoľby nás podľa Lucie Ďuriš Nicholson vyzliekli donaha.

„Ukázali krajinu rozčesnutú na dve časti, ktoré nič nespája. Dva protipóly. Progresívci vyhrali nad Smerom, ale nie nad extrémom. Smer, to je dnes aj Republika, aj Hlas. Koho má PS? Kde sú jeho kamoši? PSko je ako jedináčik, ktorý by sa možno aj podelil s hračkami, ale nemá s kým. Kamoši sa minuli. Zostali zaseknutí niekde v spaľovacích motoroch. Extrém narastá. Valcuje. A už aj väčšinovo reprezentuje. Spoliehať sa na to, že nás zachráni jedináčik, je nebezpečné a naivné. Fakt by sme mali prestať piť,“ skonštatovala v závere príspevku Ďuriš Nicholson.

/ hlavnydennik.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.