Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Naším poslaním je vrátiť historickú pravdu našej rodnej viere, čo znamená, že pre historikov bude prospešné študovať práve predkresťanské Slovanské národy a celkovo starých múdrych Slovanov.

Ak sa ešte stále “ľudia” zbavia predsudkov, akýchkoľvek jasných pravidiel, pretože v slovanstve neexistujú hriechy, ľudia konajú podľa tradície a svedomia, iba zákony štátu budujú jasnú hranicu medzi dobrom a zlom. Bohovia nás učia byť silní a odvážni. Rodáci boli vždy povestní svojou nebojácnosťou v boji, predkovia sa vyhýbali strachu zo smrti ako takej, vždy sa snažili protirečiť svojim citom a aj v tých najstrašnejších chvíľach s istotou kráčali vpred.

Spoločnosť už nebude väznená. Nie je tam žiadna obeta, nie je tam ani strach, čo znamená, že ľudia nebudú tolerovať šikanu zo strany oligarchov a úradov.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Kresťanstvo zničilo mnohé rozdiely medzi krajinami, práve s ním sa začalo to, čomu sa dnes hovorí liberalizmus. Aj keď sú navonok proti tomu, robia všetko preto aby sa tradičné hodnoty vytratili, potichu a prešpekulovane. Celá kresťanská civilizácia je podobná aj vo svojich hodnotách. Slovania budú unikátnejší, budeme mať vlastný hodnotový systém. Zmení sa celkovo aj mentalita nášho národa.

barbora

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d