Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Bukovský sa pozrel do duše progresívca. Najlepším príkladom je naša prezidentka. Tá sa podľa známeho lekára najviac vyfarbila, keď občanov ponechala bez odporu, v rukách organizovaných skupín, ktoré riadili koronakrízu na Slovensku.

„Progresivizmus je machiavelistický svetonázor a nebezpečná ideológia. Dokázala to Zuzana Čaputová, ktorá tvrdila, že vystúpením zo strany Progresívne Slovensko bude prezidentkou VŠETKÝCH občanov Slovenska. Nebola. Podľa mňa ani zďaleka,“ začína svoj najnovší príspevok na sociálnej sieti MUDr. Igor Bukovský.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Následne sa púšťa do vymenovania všetkých prešľapov prezidentky. „Otvorene podporila štátnu cenzúru, významne prispela k politickému a mediálnemu nátlaku na celú spoločnosť a zradila tých, ktorí sa snažili tomu protiústavnému nátlaku odolať. Slobodných občanov SR ponechala bez odporu v rukách organizovaných skupín, ktoré riadili koronakrízu na Slovensku,“ napísal.

Podľa Bukovského to dokazuje aj predseda strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka. Ten „na svojich transparentoch hlása „Dosť bolo minulosti“, ale pritom sa odvoláva na (účelovo interpretovanú) minulosť svojho starého otca a otca a ktorý o budúcnosti (ako každý iný človek) nevie nič. Ale osvedčeným komunistickým spôsobom sľubuje „dôstojnú budúcnosť pre všetkých“.“

Na záver svojho príspevku Bukovský zhrnul, ako funguje myseľ progresívca. „Nositeľ progresivizmu zväčša 1) nedokáže prijať ani evidentné FAKTY, ak popierajú jeho NÁZOR, 2) iný názor považuje za osobný útok a nepriateľstvo, 3) bojí sa slušnej, otvorenej diskusie a 4) patologicky preceňuje svoje postavenie a význam v spoločnosti.“

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d