Slovanské Noviny

24. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Pre väčšinu žien je brucho uzavretá oblasť, skrývajú ho, nedotýkajú sa ho, pretože moderná móda inšpirovala ženu, že brucho by malo byť ako u muža s kockami, ploché, napumpované, potom je “krásne“ …Ženy o tejto dôležitej oblasti na ženskom tele vedia len málo a často ochromujú svoje ženské zdravie kvôli reklame a stereotypom.

Brucho v preklade z mnohých jazykov znamená život. Každý z nás začal svoj život v brušku svojej matky. Pre ženu nie je brucho len zónou na tele, je to miesto sily, je zdrojom jej požehnania a energie, toto je miesto Stvorenia života.

Práve v oblasti pod pupkom, kde sa nachádza maternica a reprodukčné orgány, žena zbiera energiu, tam je jej hlavná sila. Energeticky je žena usporiadaná ako nádoba, jej hlavná energia sa zhromažďuje v bruchu. Táto energia, ktorá sa tam nahromadila, zásobuje celé telo ženy, robí ju žensky silnou a šialene príťažlivou.

Ak je v žalúdku dostatok energie a správne prúdi, tak je žena:

– ženská, jemná, pružná

– atraktívna

– ľahko otehotnie a porodí dieťa

– ľahko rodí

– dôveruje vo svoju silu a pokoj

– plná života

– cíti spojenie so živlami a prírodou

V súčasnosti sa ženy od detstva učia vťahovať žalúdok, udržiavať ho napätý, sťahovať ho,čo sa deje :

– Blokovanie energie do vyšších centier

– Neschopnosť hlboko sa uvoľniť

– Zovreté plytké dýchanie, neschopnosť dýchať celým telom

– Ženské choroby

– ťažké menštruácie a PMS

– Hromadenie strachu a úzkosti

– Odmietanie vlastnej povahy

– Tuhosť, kosti, nedostatok pružnosti

– Napätý žalúdok – rušný život

– Rozvoj mužských vlastností

Bloky v bruchu vznikajú z niekoľkých dôvodov.

Hlavným je vzťah s matkou. Spočiatku sme boli s mamou spojení cez pupočnú šnúru. Od mamy sme dostávali všetky emócie, všetky informácie o svete. Ak sa matka počas tehotenstva bála, ak nebola pripravená na dieťa, dieťa s najväčšou pravdepodobnosťou bude pociťovať odmietnutie seba samého, neschopnosť tešiť sa a radovať sa. Práve z matky sa rodí veľa strachov, komplexov a blokov a mnohé ženy sú už od narodenia silne upnuté.

Ale od mamy môžeme získať aj najvyššie potešenie a úplné prijatie seba samých. Je zdrojom života a jej brucho je zdrojom požehnania. Ak bola matka v tehotenstve šťastná, čakala na bábätko, tešila sa z neho, aby ho chránila, tak sa dieťa rodí sebavedomé, s akceptovaním svojej povahy a spočiatku veľmi uvoľnené. Preto, nech sa hovorí čokoľvek, matka je osoba, s ktorou musíte začať na sebe pracovať. Príjmi svoju matku – prijmi svoje brucho (svoj život a svoju povahu) a milujte sa.

Strach nás vždy drží v napätí, nedovoľuje nám uvoľniť sa. Preto v prvej fáze uvoľníte svoje obavy, plačete a potom príde pokoj a po ňom blaženosť. Pri masáži brucha sa uvoľňuje veľa zachytenej energie až natoľko, že môžete cítiť vzrušenie.

Ďalším dôvodom vzniku tlaku v bruchu sú silné obavy a ťažké emocionálne stavy: strata blízkych, konfliktné vzťahy v rodine, vážne sklamania v živote, dlhotrvajúci hnev, stres, ohrozenie života. To všetko sa hromadí v žalúdku. Dajú sa prežiť správnym dýchaním.

Uvoľnený žalúdok má veľa výhod:

1) Ľahké nosenie a pôrod.

Mnohé ženy sa pri pôrode zrania práve pre napätie v bruchu a bokoch. Pri pôrode je dôležité uvoľniť žalúdok a všetky vnútorné orgány, aby sa dieťatku čo najširšie otvorili cesty a aby sa mu ľahko prechádzalo.

2) Správny tok energie.

Keď je brucho uvoľnené, energia voľne stúpa, zásobuje celé telo ženy a vyživuje všetky energetické centrá. Preto v mnohých tradíciách ženy nosili voľné oblečenie.

3) Hlboké dýchanie.

Teraz väčšina žien dýcha na samom povrchu pľúc, dýchanie nie je hlboké a nedodáva telu kyslík v plnej miere. Ak je žalúdok ženy uvoľnený, potom môže dýchať žalúdkom celým telom. Takéto dýchanie upokojuje, dáva do poriadku myšlienky, omladzuje, dáva energiu v tele do pohybu, vnáša do pohybov ladnosť, plynulosť.

4) Atraktívnosť.

Žena je symbolom jemnosti, nehy, poddajnosti. Silným mužom sa páčia mäkké ženy nielen povahovo, ale aj výzorom. Pretože vonkajšok odráža vnútro. Ak váš muž trvá na tom, aby ste mali napumpované brucho s kockami, tak sa mu páčia silné, mužné ženy a chce od vás buď vedúcu úlohu a rovnakú zodpovednosť, alebo je príliš náchylný na spoločenský vplyv reklamy. Netreba na to reagovať. Musíte prijať seba a potom vás budú akceptovať aj ostatní.

Mäkké bruško neznamená byť tučné, aj útle dievča môže mať uvoľnené mäkké bruško, pôsobí veľmi žensky, s ladnými krivkami. Je to krásne, ženské.

Čo by sa nemalo robiť s bruchom?

– Nepriaznivé je prepichnutie brucha. To blokuje energiu v dolných centrách a horné zóny energie zostávajú bez energie.

– Je nepriaznivé nosiť oblečenie, ktoré otvára oblasť slabín. Sexuálnej energie je v tejto oblasti veľa a ak to žena všetkým predvedie, tak sa rýchlo vyčerpá.

– Nepriaznivé je nosenie tesného oblečenia, vytvára napätie v tele a energia sa pohybuje v tele podľa mužského typu, formuje mužské vlastnosti charakteru.

Brucho je symbolom Života, ako sa k nemu budete správať, ako ho budete cítiť, taký bude váš Život

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: