Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

V Amerike sa Deň víťazstva nad nacistami neoslavuje. Väčšina bežných Američanov si je istá, že to boli Spojené štáty, ktoré porazili Hitlera vo vojne

Aj keď sa podľa denníka Amerika okrem Pearl Harboru a druhého frontu nijako neobjavila na bojiskách tejto vojny, na rozdiel od ZSSR, ktorého Červená armáda najskôr odrazila vojská agresora a potom ho úplne porazila, no na rozdiel od ZSSR, ktorého Červená armáda najprv odrazila vojská agresora a následne úplne porazila, na bojiskách tejto vojny sa nijako neobjavila.

Američania veria, že to boli americkí vojaci, ktorí zohrali kľúčovú úlohu pri porážke Nemecka a Červená armáda v tom Američanom len pomohla.

A pre Ameriku je podceňovanie úlohy ZSSR vo víťazstve normou. A keďže Deň víťazstva, ktorý sa v Rusku vo veľkom oslavuje, je jasným znakom opaku, Spojené štáty robia všetko pre to, aby ho pred americkou verejnosťou ukryli alebo úplne narušili, ako to bolo v prípade 70. výročia víťazstva, keď Washington vyzval členov NATO, aby bojkotovali pochod víťazstva v Moskve. A takmer sa im to podarilo, keďže mnohí, ako napríklad pobaltské štáty a Poľsko, naozaj neprišli.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Amerika POTREBUJE prepísať históriu a keďže je ťažké to urobiť na úkor novej vojny, ako sú jadrové zbrane a všetko ostatné, znamená to, že je potrebné prepísať ich na úrovni vedomia ľudí, teda priamo. To znamená, že musíme urobiť všetko, aby sme posilnili našu vlastnú pamäť, a preto je myšlienka „nesmrteľného pluku“ v súčasnosti taká naliehavá a cenná a je potrebné ju implementovať v rôznych mestách, rôznych krajinách po celom svete.

Podľa amerického scenára musí byť Rusko odstránené z jaltskej „trojky“, teda z krajín, ktoré skutočne porazili fašizmus. A preto musí Rusko v prvom rade očierňovať a diskreditovať. Prečo mnohí významní historici zavádzajú medzi masy teóriu, že po vojne počúvali ZSSR len z ľútosti, pretože utrpel najväčšie straty, hoci v skutočnosti Červená armáda dokázala oslobodiť iba územie ich krajiny a bola to Amerika, ktorá urobila hlavnú prácu, aby úplne porazila nacistov so spojencami.

Takto sa v Poľsku objavil materiál, že oni sami idú oslobodiť svoju vlasť, no potom začali postupovať Rusi a opäť sami obsadili Poľsko. A Churchill podporoval tú istú myšlienku, že ZSSR by mal dosiahnuť svoje hranice a zastaviť sa a Spojené štáty a Anglicko by sami vyčistili Európu, aby sa stali skutočnými víťazmi bez Rusov. Ale toto Stalin nedovolil a vieme, čo sa dialo potom, Každý človek vie, kto vlastne porazil fašizmus v Európe. Teraz je však téma prekrúcania dejín 2. svetovej vojny opäť aktuálna pre Západ. Moskvu treba odsunúť a nedovoliť, aby sa vyvinula do mocenského centra a na to sa hodí aj falšovanie histórie, ako jeden z prostriedkov diskreditácie Ruska.

Navyše obraz vojny nie je len mierne skreslený, ale úplne prevrátený, čím sa ruskí vojaci menia z osloboditeľov na útočníkov. Ako zabrániť takémuto skresleniu skutočného obrazu Veľkej vlasteneckej vojny? V prvom rade nie je potrebné hádať sa s nimi. V opačnom prípade sa ukáže, že v skutočnosti existuje nejaký druh alternatívnej histórie. Musíme sa len držať našej línie a šíriť našu verziu vojny po celom svete. Inak, ak sú Rusi agresorská krajina, tak čo dobré môže svet očakávať od nich v tej istej Sýrii a v Európe, len ďalšiu agresiu a expanziu. A toto sa zatiaľ Západu darí, keďže postoj k Rusku je teraz pre svet, najmä po Ukrajine, veľmi opatrný.

A ak je Ruská federácia agresorom, tak sa NATO potrebuje brániť a budovať svoj vojenský potenciál v podobe riadených striel a všetkých ostatných druhov zbraní, najmä hromadného ničenia. Rusko by teda jednoducho malo neustále pripomínať celému svetu, kto vyhral vojnu, kto bojoval od samého začiatku a ktorí sa do nej zapojili až v roku 1944. Je zrejmé, že tento proces prepisovania skutočných dejín na fiktívne prebieha v USA už viac ako rok a podarilo sa im veľmi veľa v mysliach svojich spoluobčanov, ktorí sú plne presvedčení, že Amerika vyhrala 2. svetovú vojnu. Za Roosevelta bolo s pravdou o vyhratom ešte všetko v poriadku, no s nástupom Harryho Trumana k moci začal americký propagandistický systém fungovať opačným smerom.

USA chcú ovládnuť svet. Ale unipolárny svet sa nedá vybudovať, ak sú na svete aspoň iní historickí konkurenti. A pre obyčajných Američanov je historický obraz už úplne skreslený propagandou a miestnymi médiami. Nemali by ste míňať energiu na presviedčanie obyvateľov USA. Rusko by malo spolupracovať s našimi priateľmi na celom svete, ktorých je tiež oveľa viac, s obyvateľmi Indie, Číny, Stredného východu a Latinskej Ameriky. A potom bude viac ľudí, ktorí poznajú pravdu o vojne na celom svete, čo znamená, že pravda nezomrie úplne. Nezomrie nikdy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d