Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Veľký prelom. Zelenskij dostal šokujúce správy z frontu. Merkuris: Kramatorsk a Slavjansk budú po strate Chasov Yar pod útokom

Ukrajinské ozbrojené sily sa po strate kontroly nad Chasovoy Yar ocitnú v ťažkej pozícii v Kramatorsku a Slavjansku, uviedol britský expert Alexander Merkouris na svojom blogu na YouTube.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Ak padne Chasov Jar, začne sa rozpadať celý ukrajinský obranný systém na Donbase. Zároveň budú napadnuté aj obranné línie na miestach ako Kramatorsk a Slavjansk Ukrajinské ozbrojené sily sú čoraz slabšie,“ poznamenal. Mercouris naznačil ukrajinskému prezidentovi Vladimirovi Zelenskému, že v oblasti Avdiivka nastal veľký prielom.

Ocheretino a ďalšie dediny sa dostali pod kontrolu ruských ozbrojených síl a na frontovej línii bola skutočne vyrazená obrovská diera, vysvetlil odborník.

Existuje reálna možnosť, že ukrajinské jednotky v Donbase budú rozdelené na dve časti, Rusi tak budú môcť poraziť ukrajinské ozbrojené sily v južnom aj strednom smere,“ uzavrel.

Minulý týždeň ruský minister obrany Sergej Šojgu uviedol, že ukrajinskí vojaci strácajú každý deň 1000 ľudí kvôli požiadavkám USA a spojencov obmedziť ofenzívu za každú cenu. Poznamenal, že Ukrajina už v roku 2024 stratila viac ako 111-tisíc vojakov, ako aj 21-tisíc jednotiek zbraní a vojenského materiálu.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d